Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
rss
rss
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Události a akce:

Archiv výsledků

66. ročník 2016/17

kategorie A

pořadí jméno škola I II III IV suma
1 Přemysl Šťastný Gymnázium Žamberk 2 2 0 6 10
2 Jakub Gregora Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 2 5 0 3 10
3 Kamil Mudruňka Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 2 2 1 2 7
4 Jan Holásek Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 6 0 0 0 6
5 Michal Rickwood Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970 6 0 0 0 6
6 Tomáš Sourada Gymnázium Žamberk 4 2 0 0 6
7 Jan Kopřiva Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 2 2 0 2 6
8 Jakub Cach Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083 5 0 0 0 5
9 Michael Srb Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106 4 0 0 0 4
10 Daniel Procházka Gymnázium, Polička, nábřeží Svobody 306 2 0 0 2 4
11 Zdeňka Mauerová Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 0 1 0 2 3
12 Martin Švejcar Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 2 0 0 0 2
13 Jan Doseděl Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 2 0 0 0 2
14 Miroslav Doseděl Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 1 0 0 0 1
15 Marcel Drdla Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 1 0 0 0 1
16 David Čížek Gymnázium a Jazyk.škola s právem státní jazyk.zkoušky Svitavy 0 0 0 0 0
Vojtěch Doleček Gymnázium Žamberk 0
Zbyšek Černohous Gymnázium, Lanškroun, nám. Jana Marka Marků 113 0

65. ročník 2015/2016

kategorie A

1. Václavek Jan G Ústí n/O 5 5 6 6 22
2. Rejent Marek G Litomyšl 5 1 5 0 11
3. Sourada Lukáš G Žamberk 3 1 6 0 10
4. Gregora Jakub G Lanškroun 3 1 6 0 10
5. Šťastný Přemysl G Žamberk 6 0 0 0 6
6. Zach František G Litomyšl 0 0 6 0 6
7. Mooz Petr G Jevíčko 2 1 0 0 3
8. Mikulecký Jan G Litomyšl 2 0 0 0 2
9. Tefr Filip G Litomyšl 0 2 0 0 2
10. Stodolová Kateřina G Dašická 1 0 0 0 1
11. Šafářová Kristýna G Polička 0 1 0 0 1
12. Kunčák Jan G Svitavy 0 0 0 0 0
13. Doležalová Anežka G Dašická 0 0 0 0 0
14. Olšán Jakub G Svitavy 0 0 0 0 0
15. Urban Martin G Žamberk 0 0 0 0 0
16. Benešová Martina G Svitavy 0 0 0 0 0
úspěšný řešitel – tučně
do ústředního kola – Václavek

 

 

64. ročník 2014/2015

kategorie A

Úspěšní řešitelé: Σ
1. Švarc Radovan G Česká Třebová 5 6 6 6 23
2. Černý Marek G Chrudim 6 0 1 2 9
Řešitelé
3. Trusina Filip G Dašická, Pce 5 0 2 1 8
4. Etrych Jiří G Dašická, Pce 5 0 2 0 7
5. Hrubý Petr G Polička 5 1 0 1 7
6. Jedličková Veronika G Žamberk 6 0 0 0 6
7. Smítalová Kateřina G Dašická, Pce 0 4 2 0 6
8. Samuel David G Svitavy 1 0 2 2 5
9. Tefr Filip G Litomyšl 0 0 2 2 4
10. Mikulecký Jan G Litomyšl 0 0 2 2 4
11. Václavek Jan G Ústí n/O 1 0 2 1 4
12. Rejent Marek G Litomyšl 0 0 2 1 3
13. Chládek Karel G Lanškroun 0 0 2 1 3
14. Keller Mikuláš G Lanškroun 0 0 2 0 2

kategorie B

Úspěšní řešitelé

1.

Šťastný Přemysl

G Žamberk

1

6

0

4

11

2.

Mooz Petr

G Jevíčko

2

6

1

0

9

3.

Šafářová Kristýna

G Polička

1

6

1

1

9

Účastníci

4.

Bíl Jan

G Dašická, Pce

0

0

0

4

4

5.

Doležalová Anežka

G Dašická, Pce

2

0

0

2

4

6.

Biedla Vojtěch

G Žamberk

2

0

0

0

2

7.

Čermáková Nela

G Svitavy

0

0

0

2

2

8.

Benešová Martina

G Svitavy

0

0

1

1

2

kategorie C

Úspěšní řešitelé

1.

Gregora Jakub

G Lanškroun

6

6

6

6

24

2.

Mudruňka Kamil

G Dašická, Pce

3

6

3

6

18

3.

Žák Jan

G Dašická, Pce

6

4

3

0

13

4.

Mauerová Zdeňka

G Jevíčko

2

5

4

2

13

Účastníci

5.

Randis Jan

G Žamberk

3

5

2

2

12

6.

Švejcar Martin

G Svitavy

1

1

0

0

2

7.

Faikl Tomáš

G Dašická, Pce

0

0

1

0

1

kategorie P

Úspěšní řešitelé
1. Švarc Radovan G Česká Třebová 10 9 9 7 35
2. Černý Marek G Chrudim 3 9 3 4 19
3. Šťastný Přemysl G Žamberk 3 9 2 3 17

63. ročník 2013/2014

kategorie A

Úspěšní řešitelé
1. Švarc Radovan G Česká Třebová 6 3 6 6 21
2. Etrych Jiří G Dašická, Pce 5 4 3  2 14
Úspěšní účastníci
3. Václavek Jan G Ústí n/O 6 0 0 6 12
4. Češík Antonín SPŠE Pce 6 1 1 2 10
Účastníci
5. Čala Adam G Dašická, Pce 2 1 3 1 7
6. Samuel David G Svitavy 3 0 0 1 4
7. Poláček Tomáš G Jevíčko 1 1 1 0 3
8. Kozák David G Svitavy 1 1 0 0 2
9. Kovářová Kateřina G Lanškroun 1 0 0 0 1
10. Krejsová Barbora G Lanškroun 0 0 1 0 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie B

Úspěšní řešitelé
1. Etrych Jiří G Dašická, Pce 6 6 6 5 23
2. Václavek Jan G Ústí n/O 5 6 0 5 16
3. Sourada Lukáš G Žamberk 6 3 0 5 14
4. Hrubý Petr G Polička 6 0 0 6 12
Účastníci
5. Valentová Kateřina G Litomyšl 1 1 0 4 6
6. Chládek Karel G Lanškroun 2 3 0 1 6
7. Kudláček Michal G Litomyšl 2 2 0 0 4
8. Věnečková Iva G Litomyšl 0 3 0 0 3
9. Hrušková Kristýna G Chrudim 2 1 0 0 3
10. Kovář Dominik G Litomyšl 1 0 0 2 3
11. Márová Jana G Svitavy 0 2 0 0 2
12. Radiměřský Petr G Litomyšl 0 2 0 0 2

kategorie C

Úspěšní řešitelé
1. Šťastný Přemysl G Žamberk 6 6 4 0 16
2. Mooz Petr G Jevíčko 6 6 0 2 14
3. Šklíba Pavel G Dašická, Pce 6 6 0 0 12
4. Šafářová Kristýna G Polička 6 6 0 0 12
Úspěšní účastníci
5. Konečná Kristýna G Lanškroun 4 6 0 0 10
6. Biedla Vojtěch G Žamberk 6 4 0 0 10
7. Procházka Daniel G Polička 3 6 0 0 9
8. Čermáková Nela G Svitavy 3 6 0 0 9
9. Kličková Sabina G Litomyšl 3 6 0 0 9
10. Zach František G Litomyšl 3 6 0 0 9
11. Pavela Lukáš G Letohrad 4 3 0 2 9
Účastníci
12. Benešová Martina G Svitavy 1 6 0 0 7
13. Jindra Tadeáš G Dašická, Pce 0 6 0 0 6
14. Stodolová Kateřina G Dašická, Pce 0 6 0 0 6
15. Scheuerová Veronika G Lanškroun 0 5 0 0 5
16. Urban Martin G Žamberk 0 0 5 0 5
17. Doseděl Miroslav G Svitavy 0 4 0 0 4
18. Drdla Marcel G Svitavy 1 2 0 0 3
19. Chadimová Pavlína G Litomyšl 0 0 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kategorie P

Úspěšní řešitelé
1. Češík Antonín SPŠE a VOŠ, Pce 6 6 10 6 28
2. Švarc Radovan G Česká Třebová 6 7 4 6 23
Účastníci
3. Černý Marek G Chrudim 6 4 1 0 11

 

 

62. ročník 2012/2013

kategorie A

Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Body Celkem
Gymnázium Česká Třebová Švarc Radovan 1 5226 15
SPŠE Pardubice Češík Antonín 2 5033 11
Gymnázium Jevíčko Jarkovská Kateřina 3 1251 9
Gymnázium Polička Stodola Marek 4 2600 8
Gymnázium Žamberk Baláš Jan 5 4120 7
Gymnázium Polička Trnka Jiří 6 60 6
Gymnázium Svitavy Urban Petr 7 5100 6
SPŠE Pardubice Břeň Martin 8 2040 6
Gymnázium Dašická Pardubice Dostálová Vlasta 9 3030 6
Gymnázium Svitavy Vévoda Břetislav 10 2030 5
Gymnázium Lanškroun Peichl Adam 11 2200 4
SPŠE Pardubice Sejkora Vojtěch 12 2001 3
Gymnázium Dašická Pardubice Paukovič Matouš 13 2000 2
Gymnázium Dašická Pardubice Podsztavek Ondřej 14 1010 2
Gymnázium Lanškroun Smola Vojtěch 15 0 0
Gymnázium Vysoké Mýto Polcar Lukáš 16 0 0
Gymnázium Dašická Pardubice Scholleová Klára 17 0 0

kategorie B

Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Body Celkem
Gymnázium Česká Třebová Švarc Radovan 1 6666 24
Gymnázium Dašická Pardubice Hrabánková Markéta 2 4163 14
Gymnázium Chrudim Černý Marek 3 4005 9
Gymnázium Ústí nad Orlicí Pinkas Matyáš 4 350 8
Gymnázium Svitavy Samuel David 5 2150 8
Gymnázium Dašická Pardubice Trusina Filip 6 1150 7
Gymnázium Litomyšl Střasák Jaroslav 7 4010 5
Gymnázium Litomyšl Nekvinda Tomáš 8 2120 5
Gymnázium Žamberk Baláš Martin 9 1110 3
Gymnázium Svitavy Matějka Michal 10 100 1
Gymnázium Svitavy Jež Jan 11 0 0
Gymnázium Žamberk Macháček Martin 12 0 0
Gymnázium Litomyšl Boštík Petr 13 0 0

kategorie C

 

Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Body Celkem
Gymnázium Dašická Pardubice Etrych Jiří 1 6666 24
Gymnázium Polička Hrubý Petr 2 6606 18
Gymnázium Litomyšl Rejent Marek 3 6363 18
Gymnázium Litomyšl Radiměřský Petr 4 4650 15
Gymnázium Dašická Pardubice Rychnovský Vojtěch 5 6404 14
Gymnázium Dašická Pardubice Jurica Jan 6 6106 13
Gymnázium Svitavy Olšán Jakub 7 6060 12
Gymnázium Svitavy Přikryl Mikuláš 8 4060 10
Gymnázium Litomyšl Kovář Dominik 9 6103 10
Gymnázium Litomyšl Krejbych Daniel 10 6001 7
Gymnázium Litomyšl Valentová Kateřina 11 4003 7
Gymnázium Litomyšl Valtr Adam 12 4003 7
Gymnázium Svitavy Kunčák Jan 13 6000 6
Gymnázium Litomyšl Věnečková Iva 14 4200 6
Gymnázium Litomyšl Tefr Filip 15 4002 6
Gymnázium Dašická Pardubice Novotný Vojtěch 16 5 5
Gymnázium Lanškroun Chládek Karel 17 300 3
Gymnázium Holice Vlach František 18 0 0

kategorie P

Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Body Celkem
Gymnázium Česká Třebová Švarc Radovan 1 3373 16
SPŠE Pardubice Sejkora Vojtěch 2 2662 16
Gymnázium Hlinsko Vašek Vojtěch 3 3901 13
Gymnázium Lanškroun Macháček Dominik 4 623 11

61. ročník

kategorie A

vítězové
1. Kubelka Tomáš G Žamberk 19
2. Švarc Radovan G Česká Třebová 10
 řešitelé
3. Zpěváček Marek G Dašická, Pce 6
4. Skalický Marek G Üstí n/O 5
5.-10. Jeniš Filip G Jevíčko 3
Kohoutová Kristýna G Žamberk 3
Baláš Jan G Žamberk 3
Požárová Aneta G Vysoké Mýto 3
Kodytek Tomáš G Ústí n/O 3
Maliř Jiří G Dašická, Pce 3
11.-12. Jarkovská Kateřina G Jevíčko 2
Filip František G Ústí n/O 2
13.-15. Farník Michal G Vysoké Mýto 1
Polcar Lukáš G Vysoké Mýto 1
Výlet Jakub G Dašická, Pce 1

kategorie B

Pořadí

Příjmení a jméno žáka                                 

Název školy

Adresa školy (město,ulice + ČP, PSČ)

Body

1.

Jirásko Štěpán Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

9

2.

Stodola Marek Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306, 572 01

8

3.-6.

Dostálová Vlasta Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

7

Scholleová Klára Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

7

Podsztavek Ondřej Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

7

Bořek Šimon Gymnázium Litomyšl, T. G. Masaryka 590, 570 01

7

7.-8.

Klimeš Ondřej Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306, 572 01

6

Chadimová Veronika Gymnázium Vysoké Mýto,nám. Vaňorného 163,  566 01

6

9.-10.

Sháněl Matěj Gymnázium Vysoké Mýto,nám. Vaňorného 163,  566 01

5

Sháněl Zdeněk Gymnázium Holice, Na Mušce 1110, 534 01

5

11.

Sodomka Tomáš Gymnázium Polička, nábřeží Svobody 306, 572 01

4

12.

Bednářová Kristýna Gymnázium Litomyšl, T. G. Masaryka 590, 570 01

2

13.

Urban Jan Gymnázium Svitavy, Sokolovská 1638, 568 02

1

kategorie C

Pořadí

Příjmení a jméno žáka                                 

Název školy

Adresa školy (město,ulice + ČP, PSČ)

Body

1.

Švarc Radovan Gymnázium Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970, 560 02

24

2.

Hrabánková Markéta Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

15

3.

Hrdinová Karolína Gymnázium Žamberk , Nádražní 48, 564 01

14

4.-5.

Marková Kateřina Gymnázium Pardubice, Dašická 1083, 530 03

13

Černý Marek Gymnázium Chrudim,  Olbrachtova 291, 537 01

13

6.-7.

Macháček Martin Gymnázium Žamberk , Nádražní 48, 564 01

12

Pinkas Matyáš Gymnázium Üstí nad Orlicí, T.G. Masaryka 106,  562 01

12

8.-10.

Nekvinda Tomáš Gymnázium Litomyšl, T. G. Masaryka 590, 570 01

8

Střasák Jaroslav Gymnázium Litomyšl, T. G. Masaryka 590, 570 01

8

Vlach Antonín Gymnázium Holice, Na Mušce 1110, 534 01

8

11.

Müller Tomáš Gymnázium Jevíčko, A. K. Vitáka 452, 569 43

5

12.-13.

Poláček Tomáš Gymnázium Jevíčko, A. K. Vitáka 452, 569 43

2

Matějka Michal Gymnázium Svitavy, Sokolovská 1638, 568 02

2

 

kategorie P

vítěz
1. Sejkora Vojtěch SPŠE Pardubice 20
 úspěšní řešitelé
 2. Vašek Vojtěch G Hlinsko 16
 3. Skalický Marek G Ústí n/O 14

Výsledky 60. ročníku MO

kategorie A 

vítězové
 1. Koblížek Miroslav G Žamberk  23
 2. Lux Filip G Žamberk 22
 3. Kubelka Tomáš G Žamberk 18
 úspěšní řešitelé
 4. Hrabalík Aleš G Litomyšl 16
 5.-7. Novotný Jan G Dašická, Pce 14
Tobek Ondřej G Litomyšl 14
 Felcman Tomáš G Žamberk 14
 8-9. Mareška Petr G Česká Třebová 12
Dušek Dominik G Lanškroun 12
10. Kouba Petr G Dašická. Pce 11
 řešitelé
11.-12. Jedličková Zuzana G Lanškroun 9
Šifra Martin G Lanškroun 9
13.-14. Soukupová Tereza G Česká Třebová 8
Marek Jiří G Lanškroun 8
15.-16. Puchýř Jakub G Chrudim 6
Skálová Martina G Česká Třebová 6
17. Beneš Milan G Litomyšl 5
18.-19. Výlet Jakub G Dašická, Pce 3
Snítil Jiří G Lanškroun 3
20. Černý Darek G Lanškroun 0

 kategorie B

vítězové
 1.-2. Jarkovská Kateřina G Jevíčko 16
Kohoutová Kristýna G Žamberk 16
3. Baláš Jan G žamberk 12
úspěšní řešitelé
4. Jeniš Filip G Jevíčko 11
řešitelé
5. Klička Petr G Litomyšl 7
6. Trnka Jiří G Polička 6
7.-8. Kodytek Tomáš G Ústí n/O 3
Polcar Lukáš G Vysoké Mýto 3
9.-10. Malíř Jiří G Dašická, Pce 2
Farník Michal G Vysoké Mýto 2
11. Moravec Michal G Holice 1
12. Peichl Adam G Lanškroun 0

kategorie C

vítěz
1. Švarc Radovan G Česká Třebová 18
řešitelé
2. Klimeš Ondřej G Polička 9
3.-4. Stodola Marek G Polička 6
Scholleová Klára G Dašická, Pce 6
5.-6. Podzstavek Ondřej G Dašická, Pce 5
Sháněl Matěj G Vysoké Mýto 5
7. Chadimová Veronika G Vysoké Mýto 4
8.-11. Krajíčková Hana G Jevíčko 2
Mullerová Jana G Polička 2
Kořínek Tomáš G Žamberk 2
Strnadová Kristýna G Žamberk 2
12.-13. Linhart Milan G Žamberk 1
Marešová Aneta G Žamberk 1

kategorie P

vítězové
 1. Dušek Dominik G Lanškroun 12
 řešitelé
 2. Dvořák Martin SPŠE Pardubice 6
 3. Marek Jiří G Lanškroun 3

 Výsledky 58. ročníku – krajská kola

kategorie A

 vítězové
 1. Koblížek Miroslav G Žamberk 11
 řešitelé
 2. Beran Filip G Dašická, Pce 9
 3. Petrásek Filip G Polička 8
 4. Bartoš Adam G Hlinsko 7
 5.-6. Krys Jan G Chrudim 6
Lohniský Michal G Holice 6
7.-8. Chladil Martin G Jevíčko 4
Porteš Martin G Svitavy 4
9. Lux Filip G Žamberk 3
10. Klejch Ondřej G Litomyšl 2
11.-13. Stodola Jakub G Polička 1
Jedličková Zuzana G Lanškroun 1
Klimoš Jan G Lanškroun 1
14.-17. Švandová Kristýna G Litomyšl 0
Hývl Matěj G Přelouč 0
Špičák Martin G Přelouč 0
 Marek Jiří G Lanškroun 0

kategorie B

vítězové
1.-2. Charamza Lukáš G Litomyšl 17
Lux Filip G Žamberk 17
 3.-4. Koblížek Miroslav G Žamberk 16
 Laštovička Martin G Dašická, Pce 16
 úspěšní  řešitelé
 5. Klejch Tomáš G Litomyšl 15
 6.-8. Puchýř Jakub G Chrudim 14
Tobek Ondřej G Litomyšl 14
Soukupová Tereza G Česká Třebová 14
 9. Felcman Tomáš G Žamberk 13
 10. Jedličková Zuzana G Lanškroun 12
 11.-12. Vrbacká Johana G Dašická, Pce 11
Hodas Michal G Ústí n/O 11
 13.-14. Naiser Filip G Litomyšl 10
Hanuš Petr G Ústí n/O 10
 řešitelé
 15. Kouba Petr G Dašická, Pce 9
 16.-18. Šifra Martin G Lanškroun 8
Beneš Milan G Litomyšl 8
Mareška Petr G Česká Třebová 8
 19. Novotný Jan G Dašická, Pce 7
 20.-23. Marek Jiří G Lanškroun 6
Snítil Jiří G Lanškroun 6
Vágnerová Magdaléna G Lanškroun 6
Salášek Jan G Litomyšl 6
 24.-25. Holická Šárka G Holice 4
 Hubálková Jana G Žamberk 4
 26. Kopáč Vladimír G Přelouč 3

 kategorie C

 vítězové
 1. Kubelka Tomáš G žamberk 18
 2.-3. Havlasová Nikola G Dašická, Pce 14
Kovář Petr G Lanškroun 14
 úspěšní  řešitelé
 4. Horák Tomáš G Chrudim 11
 řešitelé
 5.-6. Vopalecká Nikola G Dašická, Pce 7
Zpěváček Marek G Dašická, Pce 7
 7. Došel Jan G Dašická, Pce 6
 8. Jirka Michal G Přelouč 3
 9.-10. Roček Tomáš G Holice 2
Řezníčková Markéta G Holice 2
 11.-12. Richter Vladimír G Svitavy 1
Mlynář Zdeněk G Žamberk 1
13.-15. Makovský Filip G Svitavy 0
Jelínek Milan G Přelouč 0
Stejskalová Marie G Jevíčko 0

 kategorie P

 vítězové
 1. Vondrák David G Dašická, Pce 22
 2.-3. Holý Ondřej G Chrudim 18
 Tichý Jan G Dašická, Pce 18
 řešitelé
 4. Kalecký Karel G Holice 13

 

Publikováno: 09. 10. 2012