Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Nabídka letního sportovního kurzu v Itálii

Publikováno: 5. 9. 2012

Vážení rodiče, vážení studenti, stejně jako dříve se i letos obracíme na žáky 3. ročníků vyššího a 7. ročníků osmiletého
gymnázia s nabídkou letního sportovního kurzu na poloostrově Gargáno v Itálii.

Termín: 24. 5. – 2. 6. 2013.

Cena: 6 500-7 000 Kč. V ceně je zahrnuta doprava, polopenze a ubytování, případně pojištění.

Cena je v rozmezí 6 500-7 000 Kč z důvodu možnosti volby ubytování (apartmán/chatka) a možnosti volby pojištění. K  ceně jsme byli z důvodu neúnosných nákladů pro školu připočítat i „sponzorský dar“ ve výši 1 000 Kč, což je částka, kterou je škola  nucena uhradit z vlastního rozpočtu, aby se mohl tento sportovní kurs uskutečnit. Toto letos již nebude možné, proto jsou tyto skutečné náklady zahrnuty do ceny.

Pokud by se nám podařilo sehnat nějakého sponzora, cena by byla snížena o získanou částku. Jiné řešení se nám zatím bohužel nepodařilo najít.

Zájemci se mohou hlásit u p. uč. Holešínského, č. dveří 310,  Přihlášky do 21.9. 2012!!

V současné době probíhají jednání s pořádající CK, přesná cena bude včas oznámena.

Konkrétní informace pro účastníky letního sportovního kurzu v Itálii

Termín je 24.5.-2.6.2013, místo – rezidence Adria, Lido del Sole, poloostrov Gargáno

 1. V ceně 6500-7000 Kč je zahrnuto ubytování, doprava autobusem, tzv. „rozšířená polopenze“ a sponzorský příspěvek
 2. Strava: snídaně: pečivo, máslo, sýr,paštika, uzeniny, džem, káva nebo čaj apod. oběd: přesnídávková polévka s pečivem + oplatek nebo ovoce, čaj nebo šťáva večeře: hlavní jídlo, čaj nebo šťáva Za příplatek (minulý rok) 630,-Kč je možno objednat plnou penzi. Minimální počet zájemců je 25. Nahlásit do 15. 11. 2012. Stravovací služby začínají večeří v den příjezdu a končí snídaní a balíčkem na cestu v den odjezdu. V případě plné penze končí obědem a balíčkem na cestu. Stravovací služby jsou bez obsluhy a mytí použitého nádobí. Výdej stravy probíhá v prostoru k tomu určeném a klienti konzumují stravu na stolech u vlastních apartmánů nebo chatek.
 3. Ubytování: chatky jsou 4- a 6- lůžkové. Mají vlastní WC se sprchou a kuchyňský kout s plynovým vařičem, lednicí a sadou nádobí a terasu s venkovním posezením 4- lůžk. chatka – 2 lůžka v samostatné ložnici a 2 v obytné části za shrnovacími dveřmi 6- lůžk. chatka – 1 pokoj 4-lůžkový s dvěma palandami, zbylá 2 lůžka v obyt. části za shrnovacími dveřmi,povlečení a ručníky vlastní, chatky jsou vzdáleny 50 – 150 m od moře apartmány jsou moderní přízemní objekty s klim. jednotkami (za příplatek – v našem termínů zbytečné).
  Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyňku a terasu s venk. posezením 4-lůžkové – ložnice se 2 lůžky a obyt. místnost s rozkládací pohovkou, WC + sprcha 6-lůžkové – mají navíc 1 ložnici se dvěma lůžky apartmány jsou vybaveny lůžkovinami.
  V chatkách povlečení a ručníky vlastní pro skupinu 46 osob je k dispozici 10 apartmánů 4-lůžkových a 1 apartmán 6-lůžkový. Vratná kauce.
  Jako vratná jistina za nepoškození ubytovacího zařízení se při pobytech skládá kauce ve výši 1000 Kč (40 €) na jednotku v chatkách, 2000 Kč (80 €) na jednotku v apartmánech.
  Za škodu je považováno i odevzdání neuklizeného ubytovacího zařízení po skončení pobytu.
 4. Doprava: Je zajišťována autobusy (45–83 míst) v zájezdové úpravě. Během cesty se po 3–4 hodinách jízdy konají 30-minutové přestávky, při kterých řidiči podávají za poplatek teplé a studené nápoje.
  Doba přepravy je asi 20 hodin a proběhne v nočních hodinách.
 5. V ceně není zahrnuto pojištění. CK Victoria nabízela v roce 2012 pojištění ve spolupráci s Evropskou cestovní pojišťovnou za těchto podmínek: 150,-Kč – základní pojištění – asistence 24 hod, léčení v zahraničí 230,- Kč – rozšířené pojištění – úraz, osobní věci, odpovědnost za škodu, zrušení cesty – neobsahuje léčebné výlohy 290,- Kč,- komplexní pojištění – základní + rozšířené.
  Záleží na vás, jestli se rozhodnete tuto pojistku využít či nikoliv, nikdo z žáků však nepojede nepojištěný minimálně na léčebné výlohy!!!!!!!!.
  Doporučujeme také rozšířit pojištění léčebných výloh o pojištění odpovědnosti za škodu. Zájem o pojištění od CK Victoria je nutno nahlásit do 15. 11. 2012. !!!!!!!!!! Vše je podmíněno minimálním počtem 25 zájemců
 6. V rámci sportovního kurzu bude možno absolvovat několik fakultativních výletů, účast na nich není povinná. lodní a autobusové výlety (ostrov Tremiti 25 €, mořské jeskyně 15 €, Vesuv – Pompeje 60€, S. Giovanni Rotondo 17 €, výlet terénním autem do Foresta Umbra celý den 35€, 1/-denní 18€, mini 12€Ceny dle sezóny 2012 se mohou mírně lišit podle počtu účastníků, vše bude zorganizováno na místě ve spolupráci s místní italskou cestovní kanceláří.
 7. V areálu rezidence Adria je menší hřiště (např. badminton), kurt na beachvolleyball a široká pláž (fotbal, softbal, kinnball). V loňském roce jsme mohli využívat také sportoviště ve vedlejší rezideci (tenis, fotbal za malý poplatek). Pro vstup do bazénu je nutná koupací čepice.
 8. Budete se moci hlásit na rozpis ubytování po čtveřicích, možná po šesticích, to ještě upřesním. Informace o chatkách i apartmánech najdete na stránkách CK Victoria(http://www.victoria-ck.cz). Tato možnost je omezena nejen kapacitně (je jen určitý počet chatek i apartmánů), ale i časově – do 15.11. 2012. Potom budete rozděleni na ubytování bez ohledu na vaše přání.
 9. V týdnu od 15.10. – 19.10.2012 se bude na ekonomickém oddělení gymnázia vybírat „sponzorský příspěvek“ ve výši 1000,- Kč.
 10. Na základě vašeho rozdělení do chatek a apartmánů, případně zvoleném pojištění, bude známa přibližná cena zájezdu. Ta se bude pro jednotlivé účastníky lišit a budete o ní informováni tak, abyste mohli v termínu od 20. do 30. 11. zaplatit zájezd bezhotovostně na účet školy, jehož číslo Vám bude ještě sděleno. Hotově jen ve výjimečných případech. Na základě loňských zkušeností bude tato částka vybírána v jedné splátce.
 11. Vedení školy si vyhrazuje právo nepovolit účast studentům se studijními či kázeňskými problémy
 12. Další informace jsou na webu CK Victoria www.victoria-ck.cz, mailem: holesinsky.michal@gypce.cz nebo osobně u pana Holešínského

 

více

 • Kontakt více
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • 530 03 Pardubice, Česká republika.
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.