Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

pIšQworky – školní kolo

Dne 10. října se konalo školní turnaj v pIšQworkách, ve kterém se hrálo jak o věcné ceny (např. 8G flash disk), tak i o umístění do tří školních týmu, které budou reprezentovat naši školu v dalších kolech. Turnaj už i na této úrovni byl pod záštitou Student Cyber games a Centropenu. Nikdo neodešel z turnaje s prázdnou, ať už jste vypadli na konci nebo hned ze základní skupiny. Každý obdržel originální pero od centropenu, a ti, co postoupili ze základních skupin, dostali pera obou barev (červené a modré).

Třicet dva nejlepších se mohlo seznámit s bitevními arénami, které jsou oficiální pro vyšší soutěže a bojovali na nich na kolečko a křížek. Od šestnáctého místa hráči odcházeli s věcnou cenou a v případě patnácti z nich i s umístěním v jednom ze tří týmů. Někteří to brali jako otázku cti a přemýšleli nad každým možným tahem. Problém byl, když se nám v turnaji potkali tito dva  hráči a kvůli složitému systému double K.O. se nám turnaj v jednom křídle nesmírně zpomalil. Z důvodu časového presu a následného nuceného opuštění školní budovy se dokonce turnaj dohrával, za přísného dozoru rozhodčích, před budovou školy. Nelítostné podmínky (např. zima, vítr odfukující papíry a podobné) vyváděli z rovnováhy finálovou čtveřici, která odmítla turnaj přerušit a zůstala statečná a odhodlaná až do konce.

V 17 40 začal finálový zápas o první místo, ale rozhodčí kvůli svědomité přípravě a pečlivým přípravám do školy ( tak připravit batoh a nachystat svačinku prostě před večerníčkem stihnout musíte) opustili finálovou dvojici, dali ji svá čísla a odjeli domů. V čase 18 41 mi na můj mobil přišla sms, že konečným vítězem se stal pan Šustek, na druhém místě se umístil pan Nešpůrek a o třetí místo se zatím dělí pan Kukla a pan Stavrovský, kteří svůj zápas neodehráli kvůli časové vytíženosti obou z nich.

Zapsal: Pavel Theodor, 7.B

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.