Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Exkurze do pražské redakce Mladé fronty Dnes

Ve čtvrtek 1. listopadu 2012 navštívila třída 5. B v rámci projektu „Studenti čtou a píší noviny“ redakci Mladé fronty Dnes a iDNES.cz.

MFDnes

MFDnes: open space jaký znáte z filmů

V sídle zmíněného deníku se nás ujala zástupkyně šéfredaktora paní Martina Riebauerová, která, majíc pro naši exkurzi vyhrazený dostatečný čas, nás provedla bájnými místy, kde vzniká denní tisk i internetové zpravodajství, přiblížila nám fungování této nanejvýš zajímavé organizace a zodpověděla i četné dotazy.

Absolvent naší školy Dominik Hašek v iDnes

Absolvent naší školy Dominik Hašek v iDnes

Bylo nám taktéž umožněno nahlédnout do prostor internetové televize serveru iDNES.cz, v jejímž studiu se tou dobou náhodou nacházel jistý absolvent naší školy, pan Dominik Hašek, ba měli jsme i to štěstí, že se s námi přišel pozdravit.

Absolvent Gymnázia Dašická Dominik Hašek se setkal se studenty "své"školy v redakci MFDnes

Absolvent Gymnázia Dašická Dominik Hašek se setkal se studenty "své"školy v redakci MFDnes

Bylo to tedy velmi příjemně prožité dopoledne, dokonce i vlakový transport do hlavního města a zpět proběhl bez problémů, překvapivě i bez zpoždění.

Nezbývá, než poděkovat za možnost uskutečnění této akce a doufat, že se tištěné médium nestane v dohledné době minulostí.

Jiří Etrych

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.