Harmonogram školního roku více
MENU více

Soutěž ve stolním tenisu

Publikováno: 7. 11. 2012

Ve středu 17.10. se v Holicích uskutečnilo okresní kolo olympiády okresu Pardubice ve stolním tenisu.

Naši školu reprezentovala družstva dívek a chlapců vyššího gymnázia a také družstvo chlapců nižšího gymnázia. Konkurence byla velká a všichni bojovali jako lvi. Družstvo ve složení Mirek Hakl (8.A), Petr Vojtěch (8.B), Pavel Šustek (8.A) a Ondra Vrbický (2.F) se probojovalo do čtvrtfinále, ale zde i přes velkou snahu a nasazení prohrálo a získalo tak 5.-6.místo.

Skvěle si vedlo družstvo dívek ve složení Lenka Havránková (8.B) a Tereza Čížová (8.A), které získalo překvapivě krásné 2.místo a jen těsně se neprobojovalo do krajského kola. To se naopak povedlo chlapcům nižšího gymnázia. Oporou týmu byli především Martin Zajíček a David Marel (oba3.B), kteří vyhráli všechny své zápasy. Velmi dobře jim sekundovali Lukáš Chlubna a Kamil Mudruňka (oba 3.A).

Díky dobrým výkonům se tak naše družstvo představilo i v krajském kole, které proběhlo v úterý 6.11. v Ústí nad Orlicí.

Ve vyrovnané konkurenci naši chlapci prohráli v prvních dvou zápasech těsně 3:4 a po vítězství 4:2 v posledním zápase získali 3.místo.

Gratulujeme.

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.