Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Soutěž ve stolním tenisu

Ve středu 17.10. se v Holicích uskutečnilo okresní kolo olympiády okresu Pardubice ve stolním tenisu.

Naši školu reprezentovala družstva dívek a chlapců vyššího gymnázia a také družstvo chlapců nižšího gymnázia. Konkurence byla velká a všichni bojovali jako lvi. Družstvo ve složení Mirek Hakl (8.A), Petr Vojtěch (8.B), Pavel Šustek (8.A) a Ondra Vrbický (2.F) se probojovalo do čtvrtfinále, ale zde i přes velkou snahu a nasazení prohrálo a získalo tak 5.-6.místo.

Skvěle si vedlo družstvo dívek ve složení Lenka Havránková (8.B) a Tereza Čížová (8.A), které získalo překvapivě krásné 2.místo a jen těsně se neprobojovalo do krajského kola. To se naopak povedlo chlapcům nižšího gymnázia. Oporou týmu byli především Martin Zajíček a David Marel (oba3.B), kteří vyhráli všechny své zápasy. Velmi dobře jim sekundovali Lukáš Chlubna a Kamil Mudruňka (oba 3.A).

Díky dobrým výkonům se tak naše družstvo představilo i v krajském kole, které proběhlo v úterý 6.11. v Ústí nad Orlicí.

Ve vyrovnané konkurenci naši chlapci prohráli v prvních dvou zápasech těsně 3:4 a po vítězství 4:2 v posledním zápase získali 3.místo.

Gratulujeme.

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.