Přípravné kurzy pro uchazeče více
MENU více

Bobřík informatiky: informatická soutěž pro žáky středních škol

Publikováno: 13. 11. 2012

Bobřík informatiky je předmětová soutěž, registrovaná Ministerstvem školství. Právě probíhá její 5. ročník.

Soutěž vznikla v Litvě v roce 2004 a má své mezinárodní stránky – www.bebras.org. Soutěž organizuje Katedra informatiky Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pod patronací Jednoty školských informatiků.

Soutěže se letos účastní řada evropských zemí a Kanada i Japonsko.

Letos, stejně jako minulý rok, se do něj zapojila i naše škola.

V této celostátní soutěži dosáhli mezi gymnazisty nejlepších a zároveň vysoce nadprůměrných výsledků tito studenti:

  • kategorie Junior: Jan Kadlec, Lukáš Nechvátal a Kateřina Smítalová (všichni ze třídy 2.F)
  • kategorie Senior: Ondřej Podsztavek (3.H), Lucie Zdražilová a Kristýna Kamlarová (obě ze třídy 4.J)

 

 

V kategorii Junior organizované pro 1. a 2. ročníky středních škol a stejně staré studenty víceletých gymnázií dosáhli v celostátním finále nejlepších výsledků tito studenti našeho gymnázia:

umístění v rámci 
gymnázia
třída příjmení jméno body
1. 2.F Kadlec Jan 220
1. 2.F Nechvátal Lukáš 220
3. 2.F Smítalová Kateřina 200
4. 5.B Trylčová Hana 192
5. 2.F Maršíček Tomáš 188
6. 5.B Tobiáš Matěj 185
7. 5.B Kreižová Anna 181
8. 5.B Etrych Jiří 180
9. 5.B Svobodová Eliška 177
10. 5.B Melicharová Karolína 175

 

V kategorii Junior se soutěže se zúčastnilo celkem 59 studentů naší školy.

 

Kategorie Senior měla soutěžní den celostátního finále v pondělí 12. listopadu 2012. Tato kategorie je organizována pro dva nejvyšší ročníky středních škol.

umístění v rámci
gymnázia
třída příjmení a jméno body
1. 3.H Podsztavek Ondrej               164
2. 4.J Zdražilová Lucie 159
3. 4.J Kamlarová Kristýna 157
4. 4.J Brýdlová Karina 153
5. 4.J Wojnarová Kateřina 148
6. 4.J Kazda Lukáš 143
7. 4.J Sitová Lucie 143
8. 4.J Toman Michael 143
9. 3.F Pešková Lucie 140
10. 4.J Synek Petr 132

V kategorii Senior se z naší školy zúčastnilo celkem 27 soutěžících.

 

Kategorie Kadet (celkem soutěžilo 29 žáků ze 3.A)

pořadí body příjmení a jméno
1. 225 Kačerová Veronika
2. 217 Štěpánková Eliška
3. 197 Kučerová Tereza
4. 193 Sedláček Šimon
5. 185 Šmahelová Edita
6. 177 Matějka Jan
7. 169 Čefelínová Veronika
8. 166 Šmahel Viktor
9. 161 Ročková Sára
10. 157 Dvořák Jakub
11. 157 Šimečková Alice
12. 149 Jičínský Jakub
13. 146 Bartošková Lucie
14. 146 Chlubna Lukáš
15. 144 Kmoníčková Petra

 

Milan Volejník

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.