Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Hokejové utkání maturanti x učitelé již tento čtvrtek

Vážení profesoři, spolužáci, fanoušci a fanynky toho nejkvalitnějšího hokeje.

Ve čtvrtek 20. 12. 2012 se v malé hale pardubické ČEZ Arény koná tradiční hokejový zápas maturantů Gymnázia Dašická proti jejich učitelům. Avšak letošní duel bude v mnoha ohledech zajímavější než ročníky minulé.

Vzhledem k probíhající výluce v NHL se můžete těšit na hvězdy světového kalibru. Účast na straně maturantů přislíbili mimo jiné:Lukáš Bureš – jeden z nejtalentovanějších mladíků současnosti a velká naděje českého hokeje, loňská jednička draftu NHL.Mára Libiak – skvělý silný forvard s nejrychlejšíma rukama v NHL a tvrdou zabijáckou střelou, vloni nejproduktivnější hráč týmu Ottawa Senators

Tomáš Šimon – internacionál a legenda světového formátu, druhý nejproduktivnější hráč historie NHL, v 52 letech bude nejstarším účastníkem zápasu

Tomáš Škop – známý robusní bombarďák, vládce kolem mantinelů, disponuje jednou z nejtvrdších střel ligy

Viky Kalhousová – historicky první zástupkyně něžného pohlaví, která se nebojí kontaktu s urostlejšími protivníky, tajný žolík na maturantské soupisce

…a mnoho dalších hvězd pod vedením Tomáše Nováka, neméně slavného trénéra bývalé Jugoslávie, která za jeho éry dosáhla nevídaného úspěchu v podobě postupu do B divize hokejových reprezentací.

Tým učitelů svou soupisku zatím tají a zřejmě ji oznámí až těsně před zápasem. Máme pouze informace, že kontaktovali mnoho hráčů ze zámoří, Kanaďany Martina Sthepanka, Paula Kyclla, Petera Philippa nebo Millana Woleynika. Účastnit by se mohl i legendární Lotyš Luděks Burianys, ze Švédska Daniel Žakysson nebo ruský bohatýr ze Sibiře, Michail Holešinskyj.

Pardubická ČEZ Arena se může těšit na vynikající hokejovou podívanou. Sestavy budou opravdu nabité hvězdami, tak neváhejte a přijďte podpořit jeden z týmů, nebo prostě zafandit kvalitnímu hokeji.

Pro diváky bude připraven doprovodný program. Těšit se můžete na krásné dívky ICEGIRLS, snažíme se dohodnout s cheerleaders PM Stars a vše bude moderováno velkým šoumenem. Rádi uvítáme různá chorea ze strany diváků a povzbudivé transparenty(1).

Sportu zdar a hokeji zvlášť.

FB stránka události: https://www.facebook.com/events/475679442476054/

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.