Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Lyžařský kurz – 5.A,1.H – Nassfeld 20.1.- 26.1.2013

LYŽAŘSKÝ KURZ V RAKOUSKU
Termín: 20. – 26. 1. 2013

Místo: NASSFELD/ HERMAGOR, RAKOUSKO

Odjezd: od gymnázia v neděli 20. 1 . 2013 v 8:00 => SRAZ ŽÁKŮ v 7:30 hod.(!)
Příjezd: ke gymnáziu v noci z 25. na 26. 1. 2013 v nočních hodinách (předpoklad 03.00 hod)
Ubytování: od neděle 20. 1. 2013 do pátku 25. 1. 2013
Hotel Jugendsporthotel Leitner, hotel je situován cca 500 m od dolní stanice lanovky Millenium express – cca 5 min. chůze

Stravování: Bude probíhat formou plné penze. Snídaně formou „švédských stolů.“ Oběd – obložené housky a čaj – přímo „na svahu“ ve vytápěné místnosti. Večeře – polévka, hlavní jídlo, salát nebo zákusek.

Skipas: V ceně je zahrnut skipas na 5 dnů lyžování ve Skiaréně. Předem se hradí vratná záloha 5 Euro na skipas. Po skončení pobytu a vrácení skipasu bude záloha vrácena.

Doprava: Autobusem

Pojištění: Každý si musí sjednat své pojištění léčebných výloh (podle Vašeho uvážení, je více možností), bez pojištění nikdo nepojede. Doporučujeme zahrnout do pojistných rizik odpovědnost za škodu vůči jiné osobě!

Doklady: Občanský průkaz nebo cestovní pas (platnost min. 3 měsíce), kartičku zdravotní pojišťovny

V průběhu lyžařského kurzu platí školní řád a studenti budou před odjezdem poučeni o bezpečnosti a organizaci lyžařského kurzu. Povinnou výbavou je lyžařská event. snowboardová přilba.

Doporučené vybavení: vhodné oblečení na lyže nebo snowboard (lyže / snowboard budou uloženy ve vaku), čepice, lyžařské rukavice (i náhradní), lyžařské brýle, sluneční brýle, opalovací krém, pomáda na rty, léky (v případě pravidelného užívání), domácí oblečení, přezůvky,.

Nedoporučujeme brát si s sebou šperky, notebooky a další cenné věci. Ostatní dle vlastního uvážení a individuálních potřeb.

Středisko Nassfeld – Hermagor je nejvyšší a nejmodernější skiarena Korutan zahrnující 4 údolí, kde je možné využívat 110 km propojených sjezdových tratí s 5 kabinkovými, 8 sedačkovými lanovkami a 17 vleky. Toto středisko je řazeno mezi „Top 10“ rakouských zimních středisek. Nassfeld leží na slunečném jihozápadě Korutan, na hranicích s Itálií. Nachází se zde nejdelší kabinová lanovka v Alpách „Millenium Expres,“ která má horní stanici ve výšce 1919 m n. m. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány.

Webové adresy, na kterých je možné získat informace:
http://www.nassfeld.at | http://www.skiarena.at

interaktivní mapa střediska

více…

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.