Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Příběhy bezpráví na stěnách Dašáku

Publikováno: 25. 1. 2013

Kdysi se v jedné zemi strana, která se k moci dostala v demokratických volbách v roce 1946, začala chovat poněkud nedemokraticky.  O příběhu té země a lidí v ní žijících se na školách z důvodů nepříliš jasných příliš neučí.

Na zdech chodby v prvním poschodí naší školy se proto můžete dočíst o tom, jak se některým z občanů v té zemi žilo. Věnujte chvíli svého času příběhům oněch lidí. Kdo nezná minulost, bude si ji muset prožít znovu…

Výstava je putovní. Nebude na naší škole pořád. Neváhejte a přečtěte si příběhy oněch lidí co nejdříve. Ať najednou není pozdě…

FB galérie této výstavy

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.