Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Nominační kolo Prezentiády 2013

Během prvního jarního odpoledne roku 2013 se rozhodlo, které týmy z naší školy postoupí do krajského kola letošní přehlídky prezentačních dovedností středoškoláků Prezentiáda. Naše gymnázium navazuje na vcelku úspěšné působení ve všech předchozích ročnících této celostátní soutěže zaštítěné Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Potěšila proto účast pěti týmů, které se utkaly o tři postupová místa.

Nekompromisní porotu tvořili pedagogové Martina Sedláková pozorně sledující kvalitu mluveného projevu, informatička Marcela Tučková, Olga Vacková kontrolující výtvarnou stránku prezentací a Milan Volejník. Vedle svých učitelů seděli v porotě vítězové loňského ročníku této soutěže Lenka Vohradníková, Karolína Bulisová a Ondřej Korol. Časomíru sledovala členka stříbrného týmu z loňského celostátního finále Klára Horáčková. Milým hostem v porotě byla členka vítězného týmu z prvního ročníku celostátního finále Prezentiády 2010, úspěšná absolventka naší školy, Adéla Šrutová.

Soutěžící si mohli vybrat z témat Dokonalý učitel nebo Jak bych chtěl/a být ve škole hodnocen/a? Všech pět soutěžních prezentací vzniklo na téma Dokonalý učitel.

Postupující z nominačního kola:

  • 1. místo: tým Coincidentia (Martin Kaplan, Tomáš Bydžovský, Jan Jurica)
  • 2. místo: tým Trupky (Markéta Nováková, Kateřina Zechovská, Karel Kovář)
  • 3. místo: tým Mašťáci (Rudolf Lánský, Jan Brtnický, Kateřina Vraná)

Přehled výsledků minulých ročníků soutěže prezentačních dovedností středoškoláků Prezentiáda:

více:
Informace o krajském kole Prezentiády na webu Klíč ke vzdělání.

Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.