Harmonogram školního roku více
MENU více

Nominační kolo Prezentiády 2013

Publikováno: 20. 3. 2013

Během prvního jarního odpoledne roku 2013 se rozhodlo, které týmy z naší školy postoupí do krajského kola letošní přehlídky prezentačních dovedností středoškoláků Prezentiáda. Naše gymnázium navazuje na vcelku úspěšné působení ve všech předchozích ročnících této celostátní soutěže zaštítěné Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Potěšila proto účast pěti týmů, které se utkaly o tři postupová místa.

Nekompromisní porotu tvořili pedagogové Martina Sedláková pozorně sledující kvalitu mluveného projevu, informatička Marcela Tučková, Olga Vacková kontrolující výtvarnou stránku prezentací a Milan Volejník. Vedle svých učitelů seděli v porotě vítězové loňského ročníku této soutěže Lenka Vohradníková, Karolína Bulisová a Ondřej Korol. Časomíru sledovala členka stříbrného týmu z loňského celostátního finále Klára Horáčková. Milým hostem v porotě byla členka vítězného týmu z prvního ročníku celostátního finále Prezentiády 2010, úspěšná absolventka naší školy, Adéla Šrutová.

Soutěžící si mohli vybrat z témat Dokonalý učitel nebo Jak bych chtěl/a být ve škole hodnocen/a? Všech pět soutěžních prezentací vzniklo na téma Dokonalý učitel.

Postupující z nominačního kola:

 • 1. místo: tým Coincidentia (Martin Kaplan, Tomáš Bydžovský, Jan Jurica)
 • 2. místo: tým Trupky (Markéta Nováková, Kateřina Zechovská, Karel Kovář)
 • 3. místo: tým Mašťáci (Rudolf Lánský, Jan Brtnický, Kateřina Vraná)

Přehled výsledků minulých ročníků soutěže prezentačních dovedností středoškoláků Prezentiáda:

více:
Informace o krajském kole Prezentiády na webu Klíč ke vzdělání.

Milan Volejník

více

 • Kontakt více
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • 530 03 Pardubice, Česká republika.
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.