Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Pozdrav z Challans

Zdravime z prave probihajiciho vymenneho pobytu ve francouzskem meste Challans, kam zaci trid 3.A, 3.B a 4.A vyrazili za svymi korespondenty.

Pocasi zatim prilis nepreje – k tradicnimu vetru se casto pripojuje dest, ale predpoved na dalsi dny jiz slibuje zlepseni. Zaci jsou ubytovani ve francouzskych rodinach a ucastni se programu pripraveneho nasi partnerskou skolu Saint Joseph. Behem prvnich dvou dnu jiz videli svetovou raritu – silnici Le Passage du Gois (ktera je sjizdna pouze asi 2 hodiny denne, pote je zaplavena morem), rybarili, ochutnavali ustrice, navstivili podmorske akvarium ci pristav v La Rochelle. Dnes byli pozvani do hodin francouzskych studentu a navstivi nejdele bezici vetrny mlyn ve Francii. Oficialnim jazykem vymenneho pobytu je anglictina, kterou zaci nejen komunikuji v rodinach, ale dnes v ni rovnez predstavi sve prezentace francouzskych filmu uspesnych v Cesku.

Machaty, Svadlenkova

Deník z cesty po Francii…

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.