Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

O pardubický pramínek

V pondělí 13. května 2013 proběhlo v Domě hudby v Pardubicích slavnostní vyhlášení 19. ročníku literární soutěže O pardubický pramínek, tentokrát na téma Klikaté cesty písma. Přestože odborná komise v čele s pardubickým spisovatelem  Lubomírem Macháčkem posuzovala rovnou stovku soutěžních textů, příspěvky našich studentů zaujaly tradičně čelní místa.

Ve II. kategorii (6. – 7. tř. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) získala 1. místo Natálie Kubínková (1. A), 3. místo Zuzana Veselková (1. A), čestné uznání Ester Ševčíková a Barbora Šrámková (obě 1. B).

Ve III. kategorii (8. – 9. tř. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) obsadila 3. místo Michaela Kocková (4. A).

IV. kategorie (1. a 2. roč. SŠ a  odpovídající ročníky víceletých gymnázií) patřila naší škole, 1. místo Monika Chocholoušová (6. B), 2. místo Lukáš Nechvátal (2. F), 3. místo Jana Sekerová (5. A) a Jana Nováková (2. H).

V. kategorii (3. a 4. roč. SŠ a  odpovídající ročníky víceletých gymnázií) vládli opět naši studenti, na 1. místě Kateřina Chybová  (7. B) a  na 2. místě Jiří Novotný (3. F, na fotografii vpravo).

Všem studentům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ivana Hrdinková

Již 19. ročník literární soutěže “O pardubický pramínek” měl mezi vítězi četná zastoupení z řad našich studentů:

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.