Přípravné kurzy pro uchazeče více
MENU více

Republikové finále přeboru škol v orientačním běhu

Publikováno: 05. 06. 2013

Planá nad Lužnicí. Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu: Družstvo mladších osmé nejlepší v republice, družstvo starších gymnazistů šesté nejlepší v ČR, náš student Martin Roudný druhý nejlepší individuální v republikovém finále. 

Družstvo mladších ve složení B. Kmentová, L. Vyhnálková, E. Šmahelová, M. Kocková, M. Roudný, V. Roudný, L. Svoboda, J. Bíl skončilo na osmém místě.

Družstvo starších ve složení P. Horová, T. Fenclová, M. Šimáček, J. Jurica skončilo na šestém místě.

Nejlepší individuální výsledky:

  • Martin Roudný druhý v H7
  • Bára Kmentová šestá v D7
  • Lukáš Svoboda devátý v H9
  • Pavla Horová desátá v DS

Renata Čermáková

Družstva D7,H7,D9,H9:

  1. Gymnázium Turnov                           168 points
  2. Gymnazium Jihlava                          167 points
  3. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hr   165 points
  4. Gymnázium Vítězslava Nováka, J.Hradec      153 points
  5. Slovanské gymnázium Olomouc                147 points
  6. ZŠ Luhačovice                              145 points
  7. ZŠ a MŠ Studenec                           132 points
  8. Gymnázium Pardubice - Dašická              127 points
  9. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice         110 points
 10. Gymnázium Zlín -Lesní čtvrť                105 points
 11. Základní škola Chotěboř                     98 points
 12. ZŠ Štefánikova, Hradec Králové              88 points
 13. ZŠ Zábřeh                                   85 points
 14. Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor       84 points
 15. Nový PORG, Praha                            78 points
 16. ZŠ s RVMPP Buzulucká, Teplice               71 points
 
Družstva DS,HS: 
  1. Gymnazium Jana Keplera, Praha              105 points
  2. Gymnázium Zlín -Lesní čtvrť - 1.družstvo   102 points
  3. Gymnázium Turnov                            83 points
  4. Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína Hr    82 points
  5. Gymnázium Vítězslava Nováka, J.Hradec       72 points
  6. Gymnázium Pardubice - Dašická               71 points
  7. Gymnázium Zábřeh                            68 points
  8. Gymnázium Joachima Barranda, Beroun         64 points
  9. Gymnázium Šumperk                           62 points
 10. Gymnazium Jihlava                           61 points
 11. Gymnázium Zlín -Lesní čtvrť - 2.družstvo    50 points
 12. Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice          46 points
 13. Gymnázium a Střední odborná škola Plasy     45 points
 14. Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka               42 points
 15. Gymnázium - Mozartova - Pardubice           22 points
 16. Nový PORG, Praha                            17 points

zdroj: https://sites.google.com/site/zavod20130605/vysledky
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.