Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Národní finále Chemické olympiády kategorie A

Do národního finále nejvyšší kategorie Chemické olympiády se probojovali hned tři studenti z našeho gymnázia. Jiří Etrych a Jan Hrubeš skočili v první desítce. Zásadním úspěchem však je, že se svým bodovým ziskem dostali mezi uchazeče nominované na přípravné soustředění před mezinárodní chemickou olympiádou. Kateřina Smítalová skončila mezi úspěšnými řešiteli národního finále nejvyšší kategorie Chemické olympiády a stala se tak vlastně 23. nejlepším středoškolským chemikem mezi stovkami českých gymnazistů zapojených v této tradiční soutěži.

Dle stanov ChO při rovnosti bodů vyhrává ten, kdo má více bodů z teorie, pokud je i tam rovnost, vítěze určuje los. Tato situace kupodivu nastala letos v případě dvou soutěžících z našeho gymnázia. Mince rozhodla o konečném oficiálním pořadí celostátního finále Chemické olympiády takto: 7. místo Jiří Etrych, 8. místo Jan Hrubeš.

V pásmu třetí až deváté místo jsou však jen malé bodové rozdíly, takže lze očekávat tvrdý boj na přípravném soustředění před mezinárodním kolem (na listině účastníky tohoto soustředění odděluje 1. čára).

2014_ChO_A_celostatni

2014_choA_akvabely

Zásadní 🙂 klání 50.  národního finále chemické olympiády kategorie A: soutěž akvabel. Dle neoficiálních výsledků zvítězil Jiří Etrych, student z našeho gymnázia.

2014_choA_podium

Vyhlášení výsledků 50. národního finále Chemické olympiády kategorie A: Jiří Etrych 4. zprava

dle  podkladů Jiřího Etrycha a Jana Hrubeše zveřejnil Milan Volejník

související:

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.