Harmonogram školního roku více
MENU více

Úspěch na soutěži Bücherwurm 2014

Publikováno: 22. 4. 2014

Ve středu 16. 4. 2014  se v Divadle 29 v Pardubicích uskutečnilo celostátní finále soutěže v předčítání německého textu. Naši školu reprezentovali dvě dívky: Edita Šmahelová (4. A) v kategorii nižších gymnázií a Eliška Popová (6. A) v kategorii vyšších gymnázií. Obě naše žákyně předvedly velmi dobré výkony a v konkurenci žáků z celé republiky se rozhodně neztratily. Edita Šmahelová obsadila 5. místo a Eliška Popová získala krásné 3. místo. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.