Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

3. místo v závodě „LEGIE“ v Praze

V úterý 17. 6. 2014 se tým naší školy pod dozorem paní učitelky O. Vackové zúčastnil závodu šestičlenných družstev s názvem „LEGIE“, který se konal v Lanovém centru Proud v Praze-Vysočanech. Soutěžilo se o pohár náčelníka generálního štábu. Bravurně jsme si vedli ve všech disciplínách, ať už šlo o vysoká lana, střílení ze vzduchovky nebo dešifrování tajných hesel. Obzvlášť se nám povedl test znalostí zaměřený právě na Československé legie. Tímto způsobem jsme si tedy i připomněli stoleté výročí vypuknutí 1. světové války.

A tak se nakonec stalo, že jsme se s naším skóre 18 500 bodů objevili ve složení Tomáš Bydžovský, Tomáš Deml, Martin Kaplan, Filip Trusina, Tereza XIII. (všichni 7. B) a František Valenta  (1. F) na třetím místě. Odvezli jsme si bronz, ale s vytyčeným cílem, že příště ten krásný „zelený“ pohár za první místo poputuje k nám do Pardubic!

František Valenta

foto: O. Vacková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.