Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Naši studenti uspěli v Microsoftu

Ve dnech 30. července až 1. srpna 2014 se konala Letní škola STC (v tomto programu Microsoftu je i šest studentů naší školy: Vladimír Hruban, Klára Scholleová, Vojtěch Rychnovský, Petr Nešpůrek, Tomáš Sirůček a Lukáš Langr). Studenti zde mimo jiné měli možnost promluvit se zaměstnanci Microsoftu o kariéře a novinkách – mluvil k nim například leader divize Office či ředitel pražského Skypu. Zakladatel a šéfredaktor Smartmanie, Jiří Hrma, poradil, jak efektivně blogovat a mít co nejvíce liků na sociálních sítích.

V rámci programu se konala i týmová soutěž projektů. Skupiny vytvářely virtuální start-up a jejich úkolem bylo přesvědčit potenciální investory, čtveřici manažerů a pracovníků Microsoftu, že právě jejich nápad je nejlepší. V soutěži uspěly hned dva týmy, ve kterých byli studenti naší školy. Cenu publika získal tým Infinity Health, jehož nedílnou součástí byl Vojtěch Rychnovský. Na prvním místě se umístil československý tým AZERTY, v jehož čele stál Vladimír Hruban.

STC Microsoft 2014 STC Microsoft 2014

Vladimír Hruban

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.