Maturitní zkoušky více
MENU více

Naši studenti uspěli v Microsoftu

Publikováno: 3. 8. 2014

Ve dnech 30. července až 1. srpna 2014 se konala Letní škola STC (v tomto programu Microsoftu je i šest studentů naší školy: Vladimír Hruban, Klára Scholleová, Vojtěch Rychnovský, Petr Nešpůrek, Tomáš Sirůček a Lukáš Langr). Studenti zde mimo jiné měli možnost promluvit se zaměstnanci Microsoftu o kariéře a novinkách – mluvil k nim například leader divize Office či ředitel pražského Skypu. Zakladatel a šéfredaktor Smartmanie, Jiří Hrma, poradil, jak efektivně blogovat a mít co nejvíce liků na sociálních sítích.

V rámci programu se konala i týmová soutěž projektů. Skupiny vytvářely virtuální start-up a jejich úkolem bylo přesvědčit potenciální investory, čtveřici manažerů a pracovníků Microsoftu, že právě jejich nápad je nejlepší. V soutěži uspěly hned dva týmy, ve kterých byli studenti naší školy. Cenu publika získal tým Infinity Health, jehož nedílnou součástí byl Vojtěch Rychnovský. Na prvním místě se umístil československý tým AZERTY, v jehož čele stál Vladimír Hruban.

STC Microsoft 2014 STC Microsoft 2014

Vladimír Hruban

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.