Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Přemysl Machatý převzal Cenu česko-francouzské spolupráce 2014

Přemysl Machatý na letošní Konferenci Comenius obdržel Cenu-česko-francouzské spolupráce 2014, která mu byla udělena Francouzským institutem v Praze v kategorii jednotlivců (Comenius Další vzdělávání pedagogických pracovníků).

Ocenění předával atašé pro francouzský jazyk Gérard ENJOLRAS, který ve svém proslovu odůvodnil výběr Přemysla Machatého jakožto laureáta ceny: zapojení do mezinárodních projektů realizovaných na naší škole – 3letý divadelní projekt Aux arts, lycéens ve spolupráci s partnerským krajem Centre ve Francii, účast na realizaci mezinárodních zkoušek DELF Scolaire, organizaci krajských kol Soutěže ve francouzském jazyce či výměnný program se školou Challans ve Francii.

Pan ataché rovněž vyzdvihl práci Přemysla Machatého jakožto školitele odborných metodických seminářů pro učitele francouzštiny, které jsou pravidelně pořádány Francouzskou aliancí v Pardubicích.

Konference se konala ve reprezentačních prostorách hotelu Barceló v Praze. Cílem konference je zhodnotit dopad mezinárodních projektů a mobilit na školní vzdělávání a představit širší pedagogické veřejnosti úspěšně realizované projekty a individuální mobility programu Comenius.

Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.