Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

„Přijímací testy nanečisto“: informace i přihláška

Ve středu 4. února 2015 budeme pro zájemce pořádat „přijímací testy nanečisto“. Testy pro tyto „přijímací zkoušky nanečisto“ připravuje společnost CERMAT, která řádné přijímací zkoušky pro čtyřleté a osmileté studium v Pardubickém kraji pro přihlášené střední školy zajišťuje. Tyto ilustrační testy pro uchazeče připravuje společnost CERMAT, která připraví i testy pro přijímací řízení pro čtyřleté a osmileté studium pro střední školy v Pardubickém kraji.

K přihlášení uchazečů o studium na naší škole na „přijímací testy nanečisto” (nyní označované jako Ilustrační testy)  je na webových stránkách naší školy zpřístupněn přihlašovací formulář. Žáci, kteří se účastní přípravných kurzů na našem gymnáziu, přihlášku nevyplňují, včas dostanou informace, jakým způsobem se přihlásí.

Cena „přijímací testy nanečisto” (= ilustračních testů pro uchazeče): pro účastníky přípravných kurzů ZDARMA, ostatní 20,-Kč. Platba bude uhrazena v hotovosti ve středu 4. 2. 2015 na sekretariátu školy.

Do elektronické přihlášky je nutno uvést:

  • příjmení a jméno
  • datum narození ve formátu DDMMRR (uchazeč narozený 5. září 1999 tedy uvede 050999)
  • kontaktní mail
  • kontaktní telefon

Elektronická přihláška k online vyplnění je zde.

Mgr. Luděk Burian
ředitel školy

související: Přijímací řízení | Informace k průběhu “Přijímacích zkoušek nanečisto” (aktualizováno 9. 1. 2015)

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.