Harmonogram školního roku více
MENU více

„Přijímací testy nanečisto“: informace i přihláška

Publikováno: 29. 11. 2014

Ve středu 4. února 2015 budeme pro zájemce pořádat „přijímací testy nanečisto“. Testy pro tyto „přijímací zkoušky nanečisto“ připravuje společnost CERMAT, která řádné přijímací zkoušky pro čtyřleté a osmileté studium v Pardubickém kraji pro přihlášené střední školy zajišťuje. Tyto ilustrační testy pro uchazeče připravuje společnost CERMAT, která připraví i testy pro přijímací řízení pro čtyřleté a osmileté studium pro střední školy v Pardubickém kraji.

K přihlášení uchazečů o studium na naší škole na „přijímací testy nanečisto“ (nyní označované jako Ilustrační testy)  je na webových stránkách naší školy zpřístupněn přihlašovací formulář. Žáci, kteří se účastní přípravných kurzů na našem gymnáziu, přihlášku nevyplňují, včas dostanou informace, jakým způsobem se přihlásí.

Cena „přijímací testy nanečisto“ (= ilustračních testů pro uchazeče): pro účastníky přípravných kurzů ZDARMA, ostatní 20,-Kč. Platba bude uhrazena v hotovosti ve středu 4. 2. 2015 na sekretariátu školy.

Do elektronické přihlášky je nutno uvést:

 • příjmení a jméno
 • datum narození ve formátu DDMMRR (uchazeč narozený 5. září 1999 tedy uvede 050999)
 • kontaktní mail
 • kontaktní telefon

Elektronická přihláška k online vyplnění je zde.

Mgr. Luděk Burian
ředitel školy

související: Přijímací řízení | Informace k průběhu „Přijímacích zkoušek nanečisto“ (aktualizováno 9. 1. 2015)

více

 • Kontakt více
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • 530 03 Pardubice, Česká republika.
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.