Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Krajské finále Olympiády mládeže v plavání SŠ: 1. místo

Swimming Plavani logo This work has been released into the public domain by its author, Thadius856. This applies worldwide. In some countries this may not be legally possible; if so: Thadius856 grants anyone the right to use this work for any purpose, without any conditions, unless such conditions are required by law. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Swimming_pictogram.svg

V úterý 9. 12. 2014 proběhlo v Chrudimi krajské finále soutěže středních škol v plavání. V tomto závodě nás reprezentovalo družstvo dívek i chlapců. Naše očekávání byla velká, neboť okresní kolo naši plavci jasně vyhráli.

Soutěž v kategorii dívek se  vyvíjela velmi dobře, neboť od počátku podávala naše děvčata velmi dobré výkony a zvítězila ve všech individuálních disciplínách a také v obou štafetách. Výsledek byl jasný – 1. místo.

Mnohem dramatičtější a vyrovnanější byla soutěž chlapců. Na vítězství pomýšleli nejen naši borci, ale také velmi dobře připravené družstvo z Vysokého Mýta a silní “vojáci” z České Třebové. Po štafetě 4 x 50 metrů polohově a po individuálních disciplínách bylo pořadí na medailových místech vyrovnané. Naši chlapci ale zabojovali v závěrečné štafetě na 6 x 50 metrů volným způsobem a stylem start – cíl zvítězili.

Odvezli jsme si tedy další první místo v kraji a současně i postup obou družstev na celostátní finále, které proběhne v lednu v Jindřichově Hradci. Děkujeme všem žákům za reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

  • družstvo dívek : Avramová, Janatová, Pindorová, Rošková, Stodolová a Štěrbová
  • družstvo chlapců : Bíl J., Hartl, Jurica, Plachý, Svoboda, Vyskočil

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.