Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Hokejové utkání Maturanti – Učitelé o Dašickej pohár 2014

Tradiční předvánoční hokejové utkání týmu maturantů a a učitelů o Dašickej pohár se letos uskutečnilo ve čtvrtek 18. prosince v Malé hale pardubické ČEZ arény. Krátce po šestnácté hodině vyjela na led mužstva odvěkých rivalů: učitelů a jejich žáků z maturitního ročníku.

V brance týmu učitelů hostoval skvělý David Marel z 5.B, branku maturantů hájil vynikající Jakub Třináctý z 4.H. Oba brankáři kazili útočníkům chuť ze hry natolik dobře, že první branka padla až v polovině úvodní části hry. Štastným střelcem byl Daniel Žák z týmu učitelů.

Druhá polovina utkání byla na góly bohatší. Diváci a především divačky v hledišti hnali tým studentů do odvážných akcí před svatyni pečlivě chráněnou Davidem Marelem. Fanoušci se stali dalším hráčem týmu studentů. Maturanti se tak dostali do vedení 3:1 a následně pak po vynikajících akcích svých útočníků vedli několik minut před koncem 4:2.

Tým učitelů však mladým předvedl co znamená zkušenost, vyzrálost, taktika a týmový duch. Krátce před závěrečnou sirénou pedagogové srovnali skóre na 4:4. Dašickej pohár i příznivé reakce diváků si tedy po zápase  letos spravedlivě užily oba týmy.

Milan Volejník

související: Dašickej pohár 2013 | Dašickéj pohár 2013 fotogalerie | Dašickej pohár 2012 | Dominik Hašek v Síni slávy NHL

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.