Přípravné kurzy pro uchazeče více
MENU více

Vědeckotechnické projekty FVTP – školní kolo

Publikováno: 02. 02. 2015

Minulý týden ve středu 28. 1. 2015 se konalo na našem gymnáziu školní kolo Festivalu vědeckotechnických projektů v Pardubickém kraji (FVTP). Letošní účast byla velká, v kategorii Junior soutěžilo 27 žáků s 11 projekty (viz níže), v kategorii Středoškolák máme 4 stálice: Lenka Svašková, Kamil Mudruňka, David Marel a Jan Kaplan. Práce byly zajímavé, což ocenili spolužáci z nižších ročníků, kteří navštívili prezentace. Všichni soutěžící postupují do okresního kola, které se koná 26. 2. 2015.

Všem zúčastněným děkuji za odvedenou práci při projektech a přeji hodně úspěchů v dalším kole.

Soňa Křišťanová

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  FVTP skolni

 

Přehled soutěžících v kategorii Junior:

1 Matouš Sákra Hrášky rádi bublinky
2 Jakub Zeman Hrášky rádi bublinky
3 Magdaléna Krejčí Rebečina křídla
4 Adéla Blümelová Rebečina křídla
5 Markéta Boková Prací prostředy
6 Kristýna Krejčí Prací prostředy
7 Laura Denksteinová Prací prostředy
8 Petr Král Dopplerův jev – experimentální měření
9 Petr Kučera Dopplerův jev – experimentální měření
10 Dominik Rotter Dopplerův jev – experimentální měření
11 Natálie Andrlíková Pohybové obtíže mladistvých
12 Vilma Hofmanová Pohybové obtíže mladistvých
13 Linda Šimečková Pohybové obtíže mladistvých
14 Madgaléna Šrutová Fobie
15 Magda Reitmayerová Fobie
16 Silvie Mechová Křemeny jak je (ne)známe
17 Rozálie Bártová Křemeny jak je (ne)známe
18 Barbora Kopecká Křemeny jak je (ne)známe
19 Berenika Poplerová Trvanlivost mléčných výrobků
20 Tereza Kubíčková Trvanlivost mléčných výrobků
21 Eliška Hlavatá Hledání metodiky: Jak pomoci zmírnit náctiletým přetěžování org. chemikáliemi a nevhodnými návyky
22 Simona Pokorová Hledání metodiky: Jak pomoci zmírnit náctiletým přetěžování org. chemikáliemi a nevhodnými návyky
23 Matěj Kříž Úspěšnost předpovědi počasí
24 Dan Novotný Úspěšnost předpovědi počasí
25 Jakub Ferenčík Mládež a počítače
26 Adam Brebera Mládež a počítače
27 Jakub Ramašeuski Mládež a počítače

 

Přehled soutěžících v kategorii Středoškolák:

1 David Marel Scratch
2 Kamil Mudruňka Fyzikální laboratoř
3 Martin Kaplan Radiace v letadle a na oběžné dráze
4 Lenka Svašková Chemie
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Nebo zkuste Google

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.



Další informace zde.