Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

1. a 2. místo v okresním kole Olympiády v německém jazyce SŠ

Publikováno: 12. 2. 2015

Ve středu 11. 2. 2015 proběhlo okresní kolo Olympiády v německém jazyce pro kategorii středních škol III A. Naši školu reprezentovaly Tereza Voženílková a Petra Jirásková (obě ze třídy 7. A). Naše žáky ně předvedly velmi kvalitní výkon jak v poslechu, tak i v ústní části a obsadily 1. (Terka) a 2. místo (Péťa). Obě postupují do krajského kola, které v letošním roce organizuje naše gymnázium. Tereze i Petře gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.