Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Nejlepší němčináři kraje na naší škole

Publikováno: 12. 3. 2015

Ve čtvrtek 12. 3. 2015 se na naší škole uskutečnilo krajské kolo Olympiády v německém jazyce kategorie středních škol III A a III B.  Konkurence žáků škol Pardubického kraje byla velká a jejich výkony velmi vyrovnané. O pořadí v kategorii III A rozhodovaly drobnosti. Naši školu reprezentovala v této kategorii osvědčená dvojice Petra Jirásková a Tereza Voženílková ze třídy 7. A. V poslechové části byly jejich výkony skvělé, i ústní projev patřil k nejlepším.

V celkovém součtu obsadila Tereza Voženílková 4. místo a Petra Jirásková 3. místo. Po delší době jsme měli zástupkyni i v kategorii III B (žáci, kteří pobývali delší dobu v německy mluvící zemi nebo pocházejí z bilingvní rodiny). Theresa Burianová z 1. H se soutěže účastnila poprvé a předvedla velmi dobrý výkon. Získala 5. místo a velmi cenné zkušenosti do dalších let.

Děkujeme všem dívkám za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.

SCJ_nemcina_01

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.