Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Nejlepší němčináři kraje na naší škole

Ve čtvrtek 12. 3. 2015 se na naší škole uskutečnilo krajské kolo Olympiády v německém jazyce kategorie středních škol III A a III B.  Konkurence žáků škol Pardubického kraje byla velká a jejich výkony velmi vyrovnané. O pořadí v kategorii III A rozhodovaly drobnosti. Naši školu reprezentovala v této kategorii osvědčená dvojice Petra Jirásková a Tereza Voženílková ze třídy 7. A. V poslechové části byly jejich výkony skvělé, i ústní projev patřil k nejlepším.

V celkovém součtu obsadila Tereza Voženílková 4. místo a Petra Jirásková 3. místo. Po delší době jsme měli zástupkyni i v kategorii III B (žáci, kteří pobývali delší dobu v německy mluvící zemi nebo pocházejí z bilingvní rodiny). Theresa Burianová z 1. H se soutěže účastnila poprvé a předvedla velmi dobrý výkon. Získala 5. místo a velmi cenné zkušenosti do dalších let.

Děkujeme všem dívkám za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme k výbornému výsledku.

SCJ_nemcina_01

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.