Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Pěvecká a recitační soutěž v anglickém jazyce

Výborné výsledky v pěvecké a recitační soutěži v anglickém jazyce

Dne 24.3.2015 se konala soutěž “O bílého havrana E. A. Poea” v recitaci a zpěvu v anglickém jazyce. Naši studenti a studentky si vedli výborně. Tereza Kučerová z 5.A zvítězila v nejnáročnější kategorii sólový zpěv nad 15 let v anglickém jazyce. Podala vynikající výkon, za který byla odměněna diplomem, perníkovým havranem a dostala knižní odměnu. Na krásném třetím místě se v této kategorii umístila Veronika Müllerová ze 4.H. Excelentní výkon podala také Markéta Nováková s písní “Lithium” za doprovodu klavíru, na který ji výborně doprovázela její sestra Renata Nováková. I David Marel z 5.B podal slušný výkon v této kategorii.

V kategorii zpěv skupin nad 15 let se v silné konkurenci 15 skupin na třetím místě umístily Z. Bydžovská a K. Zárubová (1.H) s K. Kynclovou (2.H), které společně zazpívaly píseň “I will follow him”. V recitaci nás reprezentovala Jana Doskočilová z 1.A s básní “Threnody”.

Soutěž měla vysokou úroveň, s výsledky jsme velmi spokojeni, pouze nás mrzí neocenění výkonu M. Novákové. Těšíme se na další ročník a další nadané studenty a studentky – angličtináře, zajímající se o zpěv, hudbu a recitaci.

Hana Šimková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.