Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Finále soutěže Bücherwurm

Ruda_LanskyVe středu 8. 4. 2015 proběhlo v Divadle 29 v Pardubicích celostátní finále soutěže v předčítání německého textu “Bücherwurm 2015”. Naše gymnázium vyslalo své zástupce do tří kategorií. Konkurence byla velká a naši žáci se snažili ze všech sil.

Nejlepšího umístění dosáhl Rudolf Lánský v kategorii III – vyšší gymnázia, kde obsadil krásné 2. místo jen těsně za  vítězkou. Ruda prodal své herecké nadání a vylepšil i německou výslovnost, čímž přesvědčil porotu o svých kvalitách. Moc gratulujeme.

V kategorii II – nižší gymnázia a kategorii V – rodilí mluvčí nás reprezentovaly Ester Ševčíková a Theresa Burian. Obě dívky přednesly své texty s vynikající výslovností, ale trochu chyběl umělecký výraz. Ester a Theresa se sice neumístily na medailových pozicích, ale jejich výkon byl obdivuhodný. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.