Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Prezentiáda: Radek Horáček a Matěj Prokop druzí v kraji

V gymnáziu Mozartova v Pardubicích proběhlo v pátek 10. dubna 2015 krajské kolo Prezentiády. Z našeho gymnázia se letos do soutěže zapojili jen studenti nižšího gymnázia. Statečnými borci byli Radek Horáček a Matěj Prokop  ze 3.B.


Naprosto suverénní výkon podalo družstvo ze ZŠ Litomyšl. Podle poroty byli žáci z litomyšlské základky lepší než všechna družstva z vyšších gymnázií.

Souboj o pomyslné celkové vítězství se tak stal duelem týmu z našeho nižšího gymnázia a týmem ze ZŠ v Litomyšli. V kategorie žáků ZŠ a nižších gymnázií se naši reprezentanti umístili na krásném 2. místě k čemuž jim gratuluji.

V porotě mimo jiné usedl pedagog našeho gymnázia RNDr. Josef Rak, PhD. a naše nedávná absolventka Adéla Šrutová, která krajské kolo organizovala. Družstvo kluků z našeho gymnázia také doprovázela a celé dopoledne jim “vlévala” pozitivní energii do žil jejich vyučující informatiky, Mgr. Kateřina Nováková.

Chci také velmi poděkovat naší absolventce Adéle Šrutové, který mi dala tu možnost, abych mohl jak krajské kolo v Pardubicích na “Mozarťáku”, tak v Hradci Králové na univerzitě moderovat a mohl jsem si tak vyzkoušet něco nového a užitečného pro moji budoucnost.

Jan Pokorný, 5.B
foto: Jan Pokorný,  foto č. 4: Josef Rak

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.