Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Výsledky krajského kola Fyzikální olympiády

Krajské kolo FO pro kategorie B, C a D se konalo 24.4.2015 na naší škole. Zúčastnilo se jej 41 soutěžících, kteří splnili podmínky postupu ze základních kol, a mezi nimi bylo také 9 studentů/studentek z naší školy. Tradičně si vedli výborně a v každé kategorii se umístili na stupních vítězů.

  • Kategorie B: 2. Jiří Etrych, 5. Vojtěch Novotný
  • Kategorie C: 3. Anežka Doležalová, 6. Kateřina Stodolová
  • Kategorie D: 2. Jan Žák, 5. Jakub Jíra, 6. Jakub Cach, 9. Daniel Pastera, 15. Martin Zajíček

Kompletní výsledkové listiny najdete zde.
Studentům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.

V. Vícha

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.