Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

SOČ – přišli, obhájili, zvítězili

Ve středu 13. 5. 2015 se na Gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi konalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti. Z naší školy se zúčastnilo 5 prací ve 4 oborech a obhajoba SOČ byla velmi úspěšná. 4 studenti ve své kategorii vyhráli a postupují do celostátního kola, 2 studenti obsadili velmi pěkné 3. místo.

Kateřina Stodolová ze 2. F obsadila 1. místo v oboru fyzika s prací Dozimetrická aplikace polovodičového detektoru Medepix, ve stejném oboru 3. místo získal Martin Kaplan z 8. B s prací  Radiační pozadí měřené pixelovým detektorem v atmosféře a nad atmosférou. V oboru chemie obhájili 1. místo Petra Kmoníčková z 5. A s Jiřím Etrychem ze 7. B s prací Chalkogenidová skla a vrstvy Ga5Sb10Ge20S65:0,1Ho0,1Er s intenzivní luminiscencí v IČ oblasti. V nezvyklém (pro studenty gymnázia) oboru strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design získal 1. místo Michal Kalousek ze 4. F za práci Zvýšení rychlosti nákladní kolejové dopravy. Naše škola měla i zástupce v oboru humanitním – teorie kultury, umění a umělecké tvorby – Zdeněk Cach ze 2. H, který získal 3. místo za práci Nemateriální kulturní dědictví UNESCO v pardubickém regionu – masopust.

Gratulujeme našim studentům, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a do dalšího kola přejeme mnoho úspěchů.

Soňa Křišťanová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.