Harmonogram školního roku více
MENU více

Finále soutěže LEGIE: 3. místo

Publikováno: 17. 6. 2015

V úterý 16. června 2015 se uskutečnilo finále soutěže LEGIE. Skupina chlapců a dívek z naší školy v tomto finále obsadila 3. místo. Byl to velký úspěch, patnáctiletí studenti postoupili z okresních kol do finále a pak se ještě neuvěřitelně umístili. Naše družstvo bylo: Martin Zajíček, David Marel (oba 5. B), Prokop Netušil, Jakub Dvořák, Andrea Saisová, Edita Šmahelová (všichni 5. A).
Soutěž LEGIE je soutěž, která testuje naše znalosti z dějepisu i fyzické schopnosti.

David Marel

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.