Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Naši studenti v Oxfordu, Londýně i na Isle of Wight

Ve dnech 5. – 11. 9. 2015 se skupina 44 studentů a 2 vyučujících zúčastnila prostřednictvím CK Boca zájezdu do Velké Británie. Studenty čekal bohatý, ale zároveň velice náročný program. Po skoro 22 hodinách strávených v autobuse a částečně na trajektu studenti absolvovali prohlídku Londýna a jeho nejznámějších památek, další dny si prohlédli přímořské městečko Brighton, navštívili nejstarší univerzitní městečko v Anglii – Oxford.

Dále měli možnost prohlédnout si nejdůležitější britskou námořní základnu – město Portsmouth a nedalekou zříceninu hradu – Portchester Castle. Trajektem navštívili malebný ostrov Isle of Wight a měli možnost relaxovat na jeho nádherných plážích.

Poslední den byl zakončen opět prohlídkou zbývajících památek Londýna a večer následovala cesta domů Eurotunelem, který sám byl pro studenty jistě nemalým zážitkem. Studenti byli po celou dobu ubytováni v rodinách, kde si mohli ověřit své jazykové znalosti a poznat životní styl Britů na vlastní kůži. Věřím, že si všichni zájezd moc užili a mají spoustu nezapomenutelných zážitků.

Mgr. Kateřina Ulbrichová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.