Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Zájezd do Velké Británie

Ve dnech 5. až 11. září 2015 se  studenti z různých ročníků pod laskavým dohledem paní profesorky Ulbrichové a pana profesora Nagye zúčastnili zájezdu do Velké Británie. Po velmi dlouhé cestě autobusem jsme v neděli ráno dorazili do Londýna. Zde jsme měli možnost prohlédnout si to nejzajímavější z této metropole. Procházka centrem města byla velmi vyčerpávající a navečer už se všichni těšili do svých hostitelských rodin.

V následujících dnech jsme vyrazili na další známá místa Velké Británie. V Brightonu jsme navštívili  Sea Life Centre, v Oxfordu se prošli kampusem univerzity, obdivovali jsme historii lodi HMS Victory v Portsmouth, a dokonce se trajektem přeplavili na jeden z ostrovů patřících k Anglii – Isle of Wight.

Myslím, že budu mluvit za všechny, když řeknu, že jsme si tento výlet užili, viděli mnoho zajímavých míst a památek. V neposlední řadě to byla dobrá příležitost  procvičit si v praxi naši angličtinu.

Petra Kmoníčková, 6.A

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.