Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Soustředění talentovaných žáků škol Pardubického kraje

Od čtvrtka 5. 11. do soboty 7. 11. 2015 se na našem gymnáziu uskutečnilo soustředění pro talentované žáky Pardubického kraje se zájmem o druhý cizí jazyk (francouzský, německý a ruský). Akce, kterou připravili vyučující naší školy, se uskutečnila za finanční podpory Pardubického kraje a CCV Pardubice.

Během tří dnů absolvovali žáci několik hodin jazykové výuky na naší škole, navštívili katedry jazyků na univerzitě v Hradci Králové, účastnili se aktivit v Alliance francais a Goethe centru a konverzovali s rodilými mluvčími. Žáci se zájmem o ruský jazyk si zazpívali s balalajkou i harmonikou a ochutnali tradiční ruské pokrmy.

Doplňkový program nabízel možnost navštívit Aquacentrum Pardubice nebo si zahrát netradiční sportovní hry v tělocvičně naší školy. Všichni zúčastnění žáci se aktivně podíleli jak na výuce, tak na doplňkovém programu a odcházeli z našeho gymnázia spokojeni.

Velký dík patří nejen všem žákům, kteří pomohli vytvořit příjemnou atmosféru, ale také vyučujícím, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.