Úřední hodiny sekretariátu během letních prázdnin více
MENU více

Soustředění talentovaných žáků škol Pardubického kraje

Publikováno: 19. 11. 2015

Od čtvrtka 5. 11. do soboty 7. 11. 2015 se na našem gymnáziu uskutečnilo soustředění pro talentované žáky Pardubického kraje se zájmem o druhý cizí jazyk (francouzský, německý a ruský). Akce, kterou připravili vyučující naší školy, se uskutečnila za finanční podpory Pardubického kraje a CCV Pardubice.

Během tří dnů absolvovali žáci několik hodin jazykové výuky na naší škole, navštívili katedry jazyků na univerzitě v Hradci Králové, účastnili se aktivit v Alliance francais a Goethe centru a konverzovali s rodilými mluvčími. Žáci se zájmem o ruský jazyk si zazpívali s balalajkou i harmonikou a ochutnali tradiční ruské pokrmy.

Doplňkový program nabízel možnost navštívit Aquacentrum Pardubice nebo si zahrát netradiční sportovní hry v tělocvičně naší školy. Všichni zúčastnění žáci se aktivně podíleli jak na výuce, tak na doplňkovém programu a odcházeli z našeho gymnázia spokojeni.

Velký dík patří nejen všem žákům, kteří pomohli vytvořit příjemnou atmosféru, ale také vyučujícím, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Zuzana Burianová

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.