Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Maturanti vs. Učitelé o Dašickej pohár 2015

Tradiční předvánoční hokejové utkání týmu maturantů a učitelů o Dašický pohár se uskutečnilo v pondělí 21. prosince 2015 v Malé hale pardubické ČEZ arény. V 14:00 jsme vyjeli na led a začali se připravovat na tuto tradiční akci.

Za tým učitelů nastoupili profesionální hráči z týmu HC Skuteč a další hvězdy. V maturantském týmu vedlo spíše mládí a jediná možnost, jak mohli vyhrát, bylo rychlostí. Před zápasem se hlavně pobavili brankáři obou týmů, když poprvé nenastoupili jako spoluhráči, ale jako soupeři.

První branka padla do pár vteřin a druhá zanedlouho. V tu chvíli nikdo netušil, že už tato bude vítězná. Učitelům narůstal náskok a maturantům se moc nedařilo. Když už se nějak dostali ke střele, tak ji zastavil brankář David Marel pro tým učitelů vypůjčený ze 6.B. Těsně před přestávkou se však maturanti dočkali a perfektně skórovali.

Během přestávky se diváci bavili sledováním dívek předvádějících synchronizované krasobruslení. Příjemnou podívanou připravil Krasobruslařský oddíl Pardubice.

Po přehlídce krasobruslařek jsme se vrátili opět na led. Celý zápas jsme ovšem měli plně pod kontrolou a celkově jsme vyhráli 7:1. I přesto po zápase dál panovala přátelská atmosféra.

Speciální dík všech zúčastněných patří hokejové legendě panu Vladimíru Martincovi. Tento čtyřnásobný držitel ocenění Zlatá hokejka, autor 343 gólů, jedenáctinásobný účastník mistrovství světa, trojnásobný účastník olympijských her, člen Síně slávy IIHF zahájil letošní boje o Dašickej pohár vhozením úvodního buly.

David Marel, 6.B

Dasickej_pohar_2015_big

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.