Maturitní zkoušky více
MENU více

Angličtinář roku

Publikováno: 3. 3. 2016

logo_anglictinar_poweredVýsledky soutěže Angličtinář roku 2015/2016 – získali jsme první místo v Pardubickém kraji!!!

Dne 27. ledna 2016 jsme se již počtvrté zapojili do celostátního on-line testu Angličtinář roku. Test se skládal z gramatiky, poslechu a orientace v textu v maximální délce trvání 60 minut. Za naši školu se zúčastnilo 33 studentů ze tříd 2.F, 3.F, 3.H, 7.A, 7.B, 4.H, 4.F, 8.A a 8.B. Prvních 10 studentů s nejlepšími výsledky a časem bylo započteno do celkového pořadí škol, kde jsme se umístili na krásném  19. místě ze 254 škol (celkový počet zapojených žáků: 6 311), jsme tedy mezi 20 nejlepšími školami v České republice a první v Pardubickém kraji. Při mezinárodním srovnání s dalšími zapojenými školami z evropských zemí, jsme dosáhli na 37. místo z celkového počtu 479 účastnících se institucí.

Náš nejlépe hodnocený student Václav Luňák ze třídy 7.B získal 112 bodů z možných 126. Test na úrovni B1-C1 evropského referenčního rámce byl náročný a byl velkou výzvou pro ty nejlepší žáky angličtináře na naší škole.

Pro účastníky: své výsledky můžete nalézt pod svým jménem a registračním číslem naší školy/1221/ na webových stránkách organizátora www.ar.czech-us.cz.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a reprezentaci školy a těšíme se na další ročník.

Dále děkuji kolegům P. Kyclovi, M. Volejníkovi a J. Herudkové za IT podporu akce.

Hana Šimková

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.