Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo Chemické olympiády kategorie D: zlatá, stříbrná i bronzová medaile!

V pondělí 7. března 2016 se na Střední průmyslové škole chemické v Pardubicích uskutečnilo okresní kolo Chemické olympiády kategorie D. Soutěž je pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol a pro 3. a 4. ročníky osmiletých gymnázií. Tématem letošního ročníku olympiády byla měď.

Po vyrovnaném školním boji postoupilo do okresního kola celkem pět žáků z našeho gymnázia – Ondřej Herink ze 3. A, Matěj Prokop ze 4. B, Štěpán Hortlík ze 3. A, Barbora Bulvová ze 4. A a Magdaléna Křišťanová též ze 4. A.

Výsledek okresního kola je přímo kolosální: vítězem se stal Štěpán Hortlík, stříbrnou příčku obsadila Magdaléna Křišťanová a bronz získal Ondřěj Herink.

K tomuto obřímu trojitému vítězství moc a moc blahopřeji. Jsme na vás všichni pyšní a držíme palce do krajského kola, které proběhne na začátku dubna.

Pro úplnost uvádím i umístění ostatních našich žáků – Bára Bulvová skončila na pěkném sedmém místě a Matěj Prokop obsadil slušnou třináctou příčku. Celkový počet účastníků okresního kola bylo 25 žáků.

Alice Rychlíková

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.