Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Nejlepší francouzštinářky v kraji jsou z naší školy

Dne 16. března 2016 proběhlo na naší škole krajské kolo Soutěže ve francouzském jazyce, ve kterém zazářily žákyně naší školy, které se umístily na předních příčkách soutěže.

V kategorii A1 zvítězila Zuzana Veselková a těsně za ní se umístila Aneta Roubová. V kategorii B1 se na stupně vítězů prodrala Kateřina Jozífová, která obsadila bronzovou příčku. V nejnáročnější kategorii B2 zvítězila Natali Topolská a na druhé místo se probojovala Naďa Kovářová.

Vítězky postupují do ústředního kola v Praze. Vítězství ve dvou kategoriích ze tří prokazuje, že francouzský jazyk je na Gymnáziu Dašická stále na vynikající úrovni.

VŠEM GRATULUJEME!!!

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy v soutěži a budeme držet palce 9. května 2016 na celostátním finále na Francouzském Institutu v Praze.

Soutěž je pořádána ve spolupráci CCV Pardubice, Talentcentra NIDM a Sdružení učitelů francouzštiny. Úkolem soutěžících bylo pohovořit o náhodně vybraném obrázku a vyjádřit se k vylosovanému tématu. Soutěže se již tradičně účastnili nejlepší žáci (vítězové školních kol) z gymnázií, středních odborných škol či obchodních akademií.

Přemysl Machatý

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.