Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Školní kolo Prezentiády 2016

Tři týmy z kategorie středních škol a jeden tým z kategorie škol základních se ve středu 23. března 2016 utkaly o možnost reprezentovat naše gymnázium v krajském kole soutěže Prezentiáda 2016.

V kategorii základních škol se předvedl tým Doix, mezi středoškoláky bojovaly o přízeň publika i poroty týmy Liman, Nezapamatovatelní a Ti, co název nikomu neprozradili.

Porotci z řad vyučujících: Marcela Tučková, Olina Vacková, Milan Volejník i porotci z řad studentů: Jan Pokorný (6. B) a Vojtěch Rychnovský (8. B) hodnotili plynulost ústního projevu, slovní zásobu, kultivovanost projevu, řeč těla, vizuální atraktivitu, dodržení základních postupů prezentace, nápaditost a originalitu, kooperaci členů týmu, schopnost improvizace, reakce na dotazy poroty i publika i celkový dojem z prezentace.

Porota se shodla na tom, že každý ze zúčastněných týmů předvedl prezentaci způsobem, který odpovídá kritériím krajského kola. Krajský turnaj Prezentiády se koná 14. dubna 2016 na Gymnáziu Pardubice, Mozartova. Z něj do celostátního finále bude moci postoupit jediný tým z každé kategorie.

Všem postupujícím tedy držíme palce při finální úpravě soutěžních prezentací. Soutěžní prezentace musí přesně vyhovovat pravidlům soutěže. Konečný termín na odeslání soutěžních prezentací  je 26. březen 2016. Prezentace soutěžní týmy odesílají spolu s vyplněnou přihláškou.

Velký dík patří všem porotcům i soutěžícím. Speciální poděkování patří Honzovi Pokornému z 6. B za bezchybnou organizaci školního kola.

Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.