Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Školní kolo pIšQworek 2016

V krásný podzimní den 12. 10. 2016 si 16 studentů prodloužilo svůj pobyt ve škole. Proč? Zúčastnili se školního kola v PIŠQWORKÁCH, doufajíce, že se probojují do těch nejlepších týmů, které budou později bojovat, ba přímo se rvát za naši školu v oblastním turnaji, krajském a popřípadě velkolepém Grand finále.

Já, jakožto školní organizátor, jsem byl trochu zklamaný z takové malé účasti, nicméně jsem byl velmi potěšen, že jsem zde viděl i mladé tváře, které s radostí potrápily své mozky. Boje byly velmi tuhé, avšak nesené v přátelském duchu. Na obou stranách za herními archy tekla krev a nervy.

Pořadí postupujících (každá pětice tvoří jeden tým, který bude školu reprezentovat v oblastním kole, z toho 2 postupující jsou organizátoři školního kola), je následovné:

 1. Petr Kučera  5.A
 2. Lukáš Vlasák  4.A
 3. Petr Kavička  4.A
 4. Ondřej Štorek  4.A
 5. Matěj Prokop  5.B
 6. Matěj Formánek  5.A
 7. Jiří Kovář  2.F
 8. Jan Fiala  4.A
 9. Michal Matiáš  2.H
 10. Jan Nešpůrek  4.A
 11. Emma Hovorková  4.A
 12. Viktor Divecký  2.F
 13. Daniel Dvořáček  6.B

Mimo to ze školního kola automaticky postoupil náš tým, jež se vloni umístil na 1. místě v oblastním a na 2. v krajském kole – Rektr šrektr (letos s názvem Upilovaná brokovnice).

 

Jakub Cach, Matěj Ehm, Daniel Pastera

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
 • Josef Rak (webmaster)
 • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
 • telefon: 466 650 715
 • e-mail: info@gypce.cz
 • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.