Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Nadace ČEZ předala studentům novou učebnu matematiky

Ve středu 9. 11. 2016 se přijeli podívat zástupci Nadace ČEZ na novou učebnu matematiky, kterou jsme vybudovali právě s podporou grantového programu Nadace ČEZ, který probíhá už šest let. Při této příležitosti jsme oficiálně učebnu předali do užívání našim studentům.

V červnu 2016 jsme dostali od nadace šek na 200 000,-Kč a celou tuto částku plus další prostředky školy jsme věnovali na vybudování nové učebny matematiky. Zde bych chtěl poděkovat zástupkyni ředitele paní Mgr. Janě Herudkové, která věnovala mnoho času a úsilí tomu, aby se tento projekt z velké části realizoval už o prázdninách.

Na slavnostní předání této učebny se přijel podívat i zástupce firmy ČEZ pan Ing. Pavel Puff. Při této příležitosti mluvil o cílech skupiny ČEZ. Jedním z těchto cílů je právě pomoc učitelům středních škol s výukou technických předmětů.

Já osobně si nejvíce cením faktu, že finanční dar jsme dostali především proto, že naši žáci jsou dlouhodobě úspěšní při řešení matematických a fyzikálních olympiád.

Mgr. Luděk Burian, ředitel školy

foto: Díky nadaným studentům a Skupině ČEZ má Gymnázium Pardubice, Dašická novou technickou učebnu v hodnotě 200 tisíc korun

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.