Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Bobřík informatiky 2016

bobrik_informatiky_02Podobně jako v minulých letech se naše gymnázium i letos účastní soutěže Bobřík informatiky.

I letos se žáci naší školy umístili mezi nejlepšími řešiteli v rámci Pardubického kraje: Veronika Dolanská, Tadeáš Jindra a Tomáš Tichý vybojovali místo v TOP30 kategorie Senior. Postoupili tak do krajského kola. Naše gymnázium se díky této trojici stalo v soutěži Bobřík informatiky jednou z nejúspěšnějších škol v Pardubickém kraji.

bobrik_07

Celostátní výsledky nejlepších žáků jsou zveřejňovány pouze pro kategorii Senior. Seznam je řazen abecedně, nikoli dle dosažených bodů.

Veronice Dolanské, Tadeáši Jindrovi a Tomáši Tichému blahopřejeme k postupu do krajského finále!

Nejlepší soutěžící v celostátním pořadí budou odměněni – odměnou bude poukaz na účast v mezinárodním online vzdělávacím kurzu pro středoškoláky podle vlastní volby s velmi výraznou slevou. Kurzy jsou v cizím jazyce, organizovány jsou Centrem pro talentovanou mládež a jsou výbornou přípravou na vysokou školu.

Tito vítězové budou také zaneseni do ministerských tabulek programu Excelence středních škol.


Bobřík informatiky je informatická soutěž pro žáky základních a středních škol. Letos se koná již devátý ročník této předmětové soutěže podporované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Soutěž je cílena na běžného bystrého žáka se zájmem o svět technologií. Klade si za cíl seznamovat žáky a jejich učitele s tím, co to jsou informatické otázky a problémy. Posláním soutěže je i sdělení, že informatika není totéž, co ovládání počítače. Již v roce 2014 mezinárodní síť těchto soutěží získala prestižní světovou Cenu za zásluhy WITSA za podporování informatiky na základních a středních školách.


 

Přehled nejlépe umístěných žáků v jednotlivých kategoriích:

Diplomy nejlepších soutěžících z naší školy

Kategorie Kadet (zúčastnilo se celkem 75 žáků z našeho gymnázia)

bobrik_07

Kategorie Junior (zúčastnilo se celkem 53 žáků z našeho gymnázia)

bobrik_03

Kategorie Senior (zúčastnilo se celkem 24 žáků z našeho gymnázia)

bobrik_senior

poznámka: Při rovnosti bodů o celkovém pořadí rozhodl dosažený čas.

bobrik_05bobrik_04

Bobřík informatiky 2015 | Bobřík informatiky 2014

Milan Volejník

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.