Maturitní zkoušky více
MENU více

Turnaj ve florbalu dívek

Publikováno: 21. 11. 2016

Ve středu 16. 11. 2016 se družstvo dívek našeho gymnázia zúčastnilo turnaje v rámci Olympiády Pardubického kraje. Do přípravy na turnaj vložily všechny naše hráčky mnoho sil a pod vedením Nikol Pozdníkové (7. A) nacvičovaly ve svém volném čase nejen herní dovednosti, ale i taktické činnosti. Na turnaji podal náš tým dobrý výkon, ale vždy kousíček chyběl k vítězství. Po zlepšujících se výkonech ve všech šesti utkáních obsadily naše dívky 6. – 7. místo. Patří jim velký dík nejen za reprezentaci školy, ale také za zodpovědnou přípravu a týmový výkon na hřišti.

naše sestava: Nikol Pozdníková, Edita Šmahelová, Jana Chrudimská, Lucie Lednová, Zuzana Belejová, Magdalena Vrbacká, Anna Šimonová, Pavla Sankotová, Tereza Bandžuchová, Linda Šimečková, Markéta Jirásková, Kristýna Kudláčková

Zuzana Burianová

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.