Maturitní zkoušky více
MENU více

Krajské kolo Olympiády v německém jazyce – trojnásobné vítězství

Publikováno: 3. 3. 2017

vlajka_nemecko_250Ve středu 1. března 2017 proběhla krajská kola Olympiády v německém jazyce ve třech kategoriích. DDM Štolbova připravil soutěž pro kategorii II B – žáci nižšího gymnázia. V této kategorii reprezentovala naši školu Zuzana Jirásková (4. A). Zuzka předvedla výborný výkon a obsadila 1. místo. Postupuje tedy do celostátního kola, které proběhne 21. dubna v Praze. Gratulujeme!

Naše gymnázium organizovalo soutěž v kategoriích středních škol – III A a III B. Zde jsme měli dokonce tři „želízka v ohni“. Všichni naši žáci patřili svými výkony k nejlepším a obsadili také přední příčky:

 • kategorie III A:
  • Jakub Dlouhý (7. A) – 1. místo a postup do celostátního kola
  • Matyáš Bayer (7. B) – 4. místo
 • kategorie III B:
  • Theresa Burianová (3. H) – 1. místo a postup do celostátního kola

Všem žákům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v ústředním kole.

Zuzana Burianová

více

 • Kontakt více
  • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
  • 530 03 Pardubice, Česká republika.
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.