Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

To tu ještě nebylo: Krajské kolo Soutěže ve francouzské konverzaci

Ve středu 29. března 2017 proběhlo na naší škole krajské kolo Soutěže ve francouzské konverzaci. Naši školu reprezentovali Jindřich Machota,  Klára Jandová, Jan Vítek,  Una Sauka, Adéla Nedělková a Martin Zajíček. Dosáhli vynikajících výsledků, podělili se o stupně vítězů a získali tři postupová místa  do ústředního kola včetně kategorie nejvyšší. Určitě budeme držet palce.

kategorie jméno třída
A1 Jindřich Machota 3.A 1. místo
A2 Klára Jandová 4.B 1. místo
Jan Vítek 4.B 2. místo
B2 Adéla Nedělková 7.B 1. místo
Martin Zajíček 7.B 3. místo

Toutes nos félicitations. Et merci pour cette excellente représentation du lycée “Dašák”.

Ivana Axmannová, Přemysl Machatý

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.