Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo soutěže RODM ve stolním tenisu

Ve středu 18.10.2017 se v Holicích konalo regionální kolo Olympiády dětí a mládeže ve stolním tenise. Naši školu reprezentovala družstva chlapců a dívek v kategorii SŠ pod trenérským vedením Jaroslava Holešínského.

foto Kamil Mudruňka

Chlapci ve složení Karel Mudruňka (5.B), David Marel a Martin Zajíček (oba 8.B) prošli základní skupinou hladce po dvou výhrách 4:0 nad SŠA Holice a SOŠ a SOU Labská přímo do semifinále. Tam porazili stejným poměrem pardubickou SPŠCh a ve finále i přes ztrátu jednoho zápasu přehráli SPŠE 4:1, a tím si zajistili postup do krajského kola v Chrudimi.

Dívky prošly těžší cestou, ale nakonec nebyly tak daleko od stejného úspěchu. Alena Voženílková (7.A) a Edita Šmahelová (8.A) ve skupině narazily na obchodní akademii, se kterou prohrály po těsných zápasech 1:3, ale následnou výhrou nad holickým gymnáziem 3:2 si zajistily semifinále. V něm po boji přehrály SZŠ Pardubice 3:2 a ve finále narazily opět na OA. Ani tentokrát se jim nepodařilo vyhrát, a tak po prohře 2:3 dívky skončily na 2. místě.

Martin Zajíček, 8.B

 

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.