Maturitní zkoušky více
MENU více

Náboj Junior

Publikováno: 24. 11. 2017

V pátek 24. 11. 2017 se naše škola již podruhé zúčastnila soutěže Náboj Junior, která se konala na Univerzitě Hradec Králové, na dalších 16 místech České republiky, na Slovensku a v Polsku. Stejně jako v loňském roce, i letos byli naši žáci velice úspěšní. Osm chlapců ze třídy 4. B – Marek BÍLEK, Jakub FERENČÍK, Ondřej MACEK, Matěj MOCEK, Jakub RAMAŠEUSKI, Antonín ROUSEK, Matěj SÁDOVSKÝ a Vojtěch VÁŇA – vytvořilo dva týmy, které v Hradci Králové obsadily 1. a k tomu ještě skvělé 4. místo. V mezinárodním srovnání 686 týmů to pak bylo 44., resp. 133. místo.

Blahopřejeme a za reprezentaci školy děkujeme.

               Jana Herudková

další fotografie | web soutěže

 

více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.