Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Okresní kolo soutěže Dětská scéna 2019

V pátek 1. 3. 2019 proběhlo v DDM BETA Pardubice další kolo soutěže dětských recitátorů a recitačních a divadelních kolektivů Dětská scéna 2019. Soutěž je určena žákům a žákyním 6. a 7. tříd ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií, a z našeho gymnázia se jí účastnily 3 žákyně: Karolína Čadová (2. B), Eliška Ludvíková (2. A) a nejmladší Amálie Kovaříková (1. A).

Celkem se sešlo 19 účastníků, kteří evidentně preferovali texty básnické od zavedených autorů, nejčastěji od Jiřího Žáčka, Emanuela Frynty, Miloše Macourka, Jaroslava Seiferta a jiných. Naše žákyně se v tomto ohledu vymykaly, zvolily totiž texty mnohem méně obvyklé, o to zajímavější. Nakonec uspěla ta nejmladší. Amálie Kovaříková tak díky třetímu místu postupuje i do krajského kola této soutěže. První a druhé místo obsadily dívky z jedné pardubické umělecké školy, kterým se samozřejmě dostává profesionálního vedení.  O to cennější je 3. místo Amálie Kovaříkové.

Gratulujeme!

Gabriela Blatná

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.