Maturitní zkoušky více
MENU více

Naši basketbalisté po dramatickém finále druzí v okrese

Publikováno: 18. 10. 2019

V pátek 11. 10. 2019 se reprezentanti našeho gymnázia zúčastnili Okresní olympiády škol v basketbalu. V prvním kole jsme neztratili ani bod a suverénně postoupili přes SŠ zdravotní a SŠ automobilní Holice ze skupiny. V bojovném semifinále jsme porazili Gymnázium Mozartova 44 : 28 a postoupili do finále proti Educe, loňskému vítězi. Ten svoji kvalitu opět potvrdil, ale naši hráči ukázali bojovné srdce. V závěru jsme prohrávali o 12 bodů, ale v dramatické koncovce jsme dokázali snížit na rozdíl jediného bodu s výhodou poslední střely, kterou jsme, bohužel, promarnili. Naši školu reprezentovali Adam Dvořák, Aleš Venzara, Dominik Procházka, Alexandr Marossy, Adam Kovář, Ondřej Macek, Matěj Macela, Kryštof Baťa, František Horák, Jiří Hrdý.

Jaroslav Holešinský

Kategorie:

Ze života školy
více

  • Kontakt více
    • Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
    • 530 03 Pardubice, Česká republika.
    • telefon: 466 650 715
    • e-mail: info@gypce.cz
více
zavrit

Hledat na webu

Archiv příspěvků

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.