Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Naši basketbalisté po dramatickém finále druzí v okrese

V pátek 11. 10. 2019 se reprezentanti našeho gymnázia zúčastnili Okresní olympiády škol v basketbalu. V prvním kole jsme neztratili ani bod a suverénně postoupili přes SŠ zdravotní a SŠ automobilní Holice ze skupiny. V bojovném semifinále jsme porazili Gymnázium Mozartova 44 : 28 a postoupili do finále proti Educe, loňskému vítězi. Ten svoji kvalitu opět potvrdil, ale naši hráči ukázali bojovné srdce. V závěru jsme prohrávali o 12 bodů, ale v dramatické koncovce jsme dokázali snížit na rozdíl jediného bodu s výhodou poslední střely, kterou jsme, bohužel, promarnili. Naši školu reprezentovali Adam Dvořák, Aleš Venzara, Dominik Procházka, Alexandr Marossy, Adam Kovář, Ondřej Macek, Matěj Macela, Kryštof Baťa, František Horák, Jiří Hrdý.

Jaroslav Holešinský

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.