Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Stříbrný florbalový úspěch

Dne 14. 11. 2019 se uskutečnilo okresní kolo Olympiády Pardubického kraje ve florbalu v kategorii dívek ze středních škol. Turnaj proběhl ve dvou skupinách, jejichž vítězové se na závěr utkali ve finále o celkové prvenství.

V prvním zápasu čekal na naše dívky soupeř ze Střední zdravotní školy (SZŠ). Od začátku byla patrná jasná převaha našeho týmu a závěrečný stav 5:0 v náš prospěch to potvrdil. Druhé utkání proti Střední průmyslové škole chemické (SPŠCH) bylo vyrovnané, ale bohužel po několika chybách na naší straně jsme si připsaly první prohru 1:3. Do třetího zápasu vstoupila naše děvčata s odhodláním zvítězit a pokusit se o postup do finále.

Po tuhém boji dívky uhájily těsné vítězství nad družstvem Anglického gymnázia (AGYS) 1:0 a napjatě očekávaly výsledek posledního utkání naší skupiny, do něhož nastoupila družstva SZŠ a SPŠCH. Vítězství dívek ze Střední zdravotní školy 2:1 pro nás znamenalo radost v podobě postupu do finále proti týmu Gymnázia Přelouč.  

Finálový zápas byl vyrovnaný a napínavý. Po základní hrací době však také nerozhodný 3:3. Následovaly nájezdy, v nichž jsme bohužel nestačily na střelkyně z Přelouče a odvážíme si tedy skvělé 2. místo v okresním kole.

Gratuluji všem dívkám, které se zasloužily o stříbrnou příčku, a děkuji jim za obětavou přípravu na turnaj v době svého volna. Díky patří také trenérské dvojici Denkstein–Kovář, kteří se starali o technicko-taktickou přípravu týmu.

Složení týmu: 
Verča Koželská (8. B), Zuzka Belejová, Lucka Lednová, Káťa Machurová a Anička Ngo (4. F), Naty Fiedlerová (7. B), Áďa Kosková (3. F), Péťa Sankotová (6. B), Terka Skořepová (2. F), Andy Chybová (2. H), Ema Kačírková (1. H).

Trenéři:

Richard Denkstein a Adam Kovář (8. B).

Zuzana Burianová

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.