Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083
Zřizovatelem školy je
Pardubický kraj
facebook
facebook
instagram
facebook
facebook
facebook
vice
domu
menu
hledani
// Google Analytics vlozil MV // end of Google Analytics vlozil MV

Informace k výměnnému pobytu se španělskou školou Instituto Hispania Cartagena

Vzhledem k tomu, že je vhodné zakoupit letenky (Pardubice – Alicante a zpět) co nejdříve, abychom se vyhnuli zbytečnému nárůstu ceny, prosíme rodiče účastníků výměnného pobytu o uhrazení částky 5 000 Kč na účet gymnázia. Jako variabilní symbol uveďte číslo žáka (viz platby obědů), do zprávy pro příjemce vyplňte následující: „jméno dítěte, výměnný pobyt Španělsko“.

Bankovní spojení: 41638561/0100

Variabilní symbol: číslo přidělené školní jídelnou

Letecká společnost vystaví cenu pro 27 osob (25 žáků a 2x pedagogický dozor). V krátkém časovém intervalu musí být převedena celková částka za všechny přepravované osoby. Z tohoto důvodu je nutné mít také k dispozici údaje týkající se platného cestovního dokladu, bydliště atd. Dokument ve formátu excel, do kterého zmiňované údaje vyplníte, obdržíte e-mailem. Prosím o jeho vyplnění do 31. 12. 2019 a odeslání na e-mailovou adresu herudkova.jana@gypce.cz.

Částka 5 000 Kč by měla pokrýt náklady na letenku tam a zpět. Zbývající část by byla směřována k uhrazení autobusu z Alicante do Cartageny a zpět. O případném doplatku budeme účastníky a jejich rodiče informovat, jak jen to bude možné.

Termín odletu a příletu je stanoven na 3., popř. 4. týden v září 2020. Přesné datum bude stanoveno podle ceny a počtu disponibilních míst, které nabídne letecká společnost Ryanair. 

Další informace budou předány v první polovině ledna.

Ilona Vašková, Jana Herudková

Autorský obsah tohoto webu smíte Šířit — kopírovat, distribuovat a sdělovat dílo veřejnosti za těchto podmínek: Uveďte autora — Máte povinnost uvést údaje o autorovi a tomto díle způsobem, který stanovil autor nebo poskytovatel licence (ne však tak, aby vznikl dojem, že podporují vás nebo způsob, jakým dílo užíváte).Neužívejte dílo komerčně — Toto dílo nesmíte využít pro komerční účely. Nezasahujte do díla — Toto dílo nesmíte pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech. Vždy uveďte prosím odkaz na původní zdroj vaší citace.

Informace o zpracování osobních údajů
Prohlášení o přístupnosti
Informace o přístupnosti

web www.gypce.cz byl založen 25. 3. 2001
© 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

facelift blueTR (ver.69.0001) 2017
  • Josef Rak (webmaster)
  • Milan Volejník (editor)
Tento web je vytvářen pedagogy i studenty našeho gymnázia.

© Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, 530 03 Pardubice, Česká republika.

Kontakt:
  • telefon: 466 650 715
  • e-mail: info@gypce.cz
  • web: www.gypce.cz

Správa webu: Přihlásit se
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace zde.